reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewunka - ale w ogóle nie masz jajeczek, czy po prostu malutkie? Bo jak malutkie i nie za dużo, to to jest normalne na tym etapie. Z dnia na dzień będzie coraz więcej i większe będą. Lekarz zwiększył dawki leku? W ogóle jaki masz estriadol? Bo pewnie badałaś przed usg?
 
reklama
madzia ja jestem w programie od zeszłego roku. Kwalifikacje miałam chyba jakoś w kwietniu 2015. Przeszłam jedną pełną procedurę, a teraz ze względu na koniec programu i ograniczone finanse do końca jego trwania, kliniki decydują o kolejności. Podobno jest to uzależnione od umowy zawartej z MZ. Z tego co wiem, Invicta, w której jestem ma zupełnie inną niż Invimed (Invimed Wroc - Twoja klinika prawda?) Także nic nie mogę zrobić, tylko czekać.
Dziękuję za chęć zwolnienia miejsca :D Monia Tobie również :* ale tak to nie działa
kachna no ja też z tych niecierpliwych...szczerze? Zaczynam już fiksować. O niczym innym nie myślę, nic mi radości nie sprawia...smutno jakoś tak. Mój M ma cierpliwość, że mnie "taką" toleruje..
anika w klinice też już byłam. Czuję się już jak totalny natręt. Moje naciskanie nic nie da...muszę czekać i tyle. Jak wyśle im wyniki histero to się upomnę znów..
monia a Ty na jakim etapie? kiedy kłucie zaczynasz? :>

martita kciuki za Ciebie i malucha!!! martka i za Ciebie równiez
 
Stymulowana jestem fostipur 225 i menopour 75 . Mam jajeczka ale nic nie urosły .Mam też endometrioze i we wrześniu miałam operacjie wycięte 2 torbiele endometrialne i lewy jajowod z powodu wodniaka . Zostawili 1 torbiel bo ciężko było się do niej dostać miała 1 cm teraz na hormonach ma 4.7 cm . Rezerwa jajnikowa 5.6 przed operacjia po operacji 1.2 . Mieszkam i leczę się w Hiszpani wiec nazwy leków pewnie będą wam nie znane. Endometrium w 7 dniu cyklu 5 dniu stymulacji 5 .
 
Hess ty jeszcze nie na usg? Pięknych widoków zycze :-)

Najki my tak samo czekaliśmy, bo ja w styczniu miałam kończyć 35 lat a refundacja tylko do tego wieku. Tez ciagle dzwoniłam, żeby ich pogonić. I tak fuksem mi sie udało, bo procedura była w grudniu czyli miesiąc przed końcem refundacji. Kurcze żeby chociaz zdążyli cie przestymulować i zrobić 1 transfer potem w razie czego samo crio juz chyba nie jest takie kosztowne.
 
Ciężko mi wierzyć że urosna .byłam już stymulowana tym lekiem w 1/3 dawce do inseminacji i juz było widać w 5 dniu jajeczka .Nie zwiększył dawki dalej 225 fostipur i 75 menopour. Jutro kolejne usg
 
Hej kochane :) jestem już po wizycie :) Jest dobrze :) Lekarz zlecił mi w sumie 14 badań, które od razu zrobiła, prócz wymazu PCR. Dopiero po @ mam się umówić na to badanie. A za miesiąc ruszam ze stymulacja z krótkim protokołem, bo na nim lepiej wychodzę :D Więc wszystko idzie po mojej myśli :D
 
Hess ty jeszcze nie na usg? Pięknych widoków zycze :-)

Najki my tak samo czekaliśmy, bo ja w styczniu miałam kończyć 35 lat a refundacja tylko do tego wieku. Tez ciagle dzwoniłam, żeby ich pogonić. I tak fuksem mi sie udało, bo procedura była w grudniu czyli miesiąc przed końcem refundacji. Kurcze żeby chociaz zdążyli cie przestymulować i zrobić 1 transfer potem w razie czego samo crio juz chyba nie jest takie kosztowne.

Dokładnie. Byle ze stymulacją zdążyć...później to już z górki. Koszt samego transferu nie jest wysoki, a kierowniczka z Invicty wspominała, że oni nawet crio robią za free po zakończonym programie..

Hess czekamy na relację :)
 
Dziewczyny,my za godzine wyjezdzamy do Czech na jutrzejasza wizyte...:) jesli mam cos jeszcze zmienic ,wkleic do naszej Grupy to teraz albo w Czwartek.
A do tego czasu, wielkich Bet,samych dobrych wiadomosci, dobrych humorow(smutasom mowimy NIE !!! ;) ) i slonca bez konca...
anne
 
reklama
Do góry