reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyno:) wszystko zgodnie z planem,twoj fostipur to moj fostimon,w ostatniej stym.mialam 300 jednostek i tez to nie pomoglo.Widac,to dopiero zaczyna od 7 dnia bo wczesniej tego usg moze nie wylapac.Ja moja druga stymulacje przelecialam cala na 225 i mialam 14 jajec,teraz 300 i bylo 6 .Wiec ,myslenie im wiecej tym lepiej jest troche bledne.I oczywiscie ,ze bedzie dobrze,:):):):)
Już miałam zero nadziej zw coś się wykluje a teraz zaczynam wierzyć Dziękuję dziękuję dziękuję Wam dziewczyny
 
Najki Moniusia kochane nie poddawaj cie się. Wiem że to czekanie dobija człowieka,nic nie cieszy ale pamiętajcie los was też obdarzy tym szczęściem!!! Nie można się po prostu poddawać choć wiem że po kolejnych porazkach jest co raz trudniej uwierzyć w ten cud ale na prawdę warto!!! Wierzę że teraz wam się uda!!! Najki szkoda słów co do kliniki,jeśli jesteś w programie powinnaś mieć pierwszeństwo tak jak ja w Invimedzie. Kurcze dziewczyny będę się modlić za was abyście mogły się w końcu cieszyć z macierzyństwa!!! Ja kilka lat temu dostałam od mojej cudownej chrzesnicy Aniolka na szczęście,jak byłam w szpitalu na histeroskopii i laparoskopii i później przy ivf. Pomógł. Teraz o nim zapomniałam ale właśnie 15.02 podczas transferu wzięłam go ze sobą do kliniki i ciągle trzymałam go w ręce no i chyba znów przyniósł mi szczęście. ..
 
Najki życzę Ci aby przy laparoskopii udroznili ci jajowody,znam jedna kol.która kilka tyg.po tym zabiegu miała się starać i udało się jej!!! Ja niestety nie mam takiego szczęścia, u mnie jak to gin.sprecyzował musieli by mi wyciągnąć jajowody i wtedy można by je udroznic.
 
Strasznie dużo się tu dzieje :)
Wszystkim Wam życzę pogodnego dnia i dużo nadziei :)
trzymam kciuki żeby każdej z nas w końcu się udało...
 
Wita Ewa,,jajca rosna okola 2mm na dobe wiec moze musisz byc dluzej stymulowana,Masz dobrze ustawione leki,nawet jak ci dolozy Fostipuru 300 to wierz mi ,nie rzuci Ci to na lopatki.U mnie widac jajory dopiero okolo 7-8 dnia i stymulacje mialam zawsze pomiedzy 12-14 dni.
Oprocz tego to forum ma magiczne wlasciwosci,wiec wszystko jeszcze moze sie zdarzyc :)
czekam na tą magię jutro 11.05 przekonam się czy działa
 
reklama
Witajcie dziewczyny:)
Przyjmiecie mnie tutaj?
W najblizszym czasie bede podchodzic do in vitro. Taka decyzje podjelismy z mezem i dzis jedziemy do gina na wizyte juz konkretnie o in vitro bedziemy rozmawiac.
Jest tutaj moze ktos kto leczy sie w Provicie w Katowicach?
Jesli moge zapytac, to od czego zalezy wybor danego protokolu. Slyszalam ze czasami nie da sie wywalczyc u lekarza dlugiego protokolu, tylko daje on krotki.
Mam niskie AMH 0,855
 
Do góry