reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Najki nie możesz tracić nadziei!! Nie wolno ci. Dla Ciebie tez wyjdzie słońce! Widzisz, że tu sie cuda dzieją!

A film "The secret" też polecam, ja codziennie sobie go stosuje
 
reklama
Jedyny Sekret jaki znam to ten od Chodakowskiej.
Ale właśnie znalazłam ten właściwy na cda, to pewnie sobie obejrzę i pójdę spać.
Tak minie kolejny dzień, potem noc, i znów dzień i noc...i może w końcu kuźwa zadzwonią i będę mogła zawalczyć :(
 
Jedyny Sekret jaki znam to ten od Chodakowskiej.
Ale właśnie znalazłam ten właściwy na cda, to pewnie sobie obejrzę i pójdę spać.
Tak minie kolejny dzień, potem noc, i znów dzień i noc...i może w końcu kuźwa zadzwonią i będę mogła zawalczyć :(
Kochana nie zamartwiaj się. Zobaczysz że i tobie się uda. Ja wczoraj totalna zalamka przestałam wierzyc po tych dwóch porazkach a tu dziś nagle taka niespodzianka. Dziewczyny na forum mnie doprowadziły do porządku. Wczoraj podniosły na duchu. Po to tu wszystkie jesteśmy aby się wspierać i słuchać naszych żali!! Jak dobrze pamiętam czekasz na tel.od kliniki aby podejść do crio w MZ? Jak u mnie się wszystko ułoży najchętniej oddała bym ci miejsce w Invimedzie.
 
Annemarie tak to nasze pierwsze podejście; \ bardzo się boje i martwie jak to będzie. Lekarz chce zrobić genetykę ponieważ armia mojego M jest poniżej 5mln;(
Martwie się stymulacja u mnie bo 2 razy miałam torbiele i nie wiem jak zareaguje. Ale jestem pozytywnie nastawiona czuje że się uda,;) taka babska intuicja
 
Jedyny Sekret jaki znam to ten od Chodakowskiej.
Ale właśnie znalazłam ten właściwy na cda, to pewnie sobie obejrzę i pójdę spać.
Tak minie kolejny dzień, potem noc, i znów dzień i noc...i może w końcu kuźwa zadzwonią i będę mogła zawalczyć :(

Może trochę snobistycznie, ale podsłyszałam ostatnio na korytarzu, ze przyszla dziewczyna po swoje crio bez refundacji, pomimo, ze wcześniejszy transfer miała na MZ. to byl koszt w Poznaniu jakies 1700 zlotych, więc może nie czekajcie jak stac Was na wydatek takiego rzędu....
 
Annemarie tak to nasze pierwsze podejście; \ bardzo się boje i martwie jak to będzie. Lekarz chce zrobić genetykę ponieważ armia mojego M jest poniżej 5mln;(
Martwie się stymulacja u mnie bo 2 razy miałam torbiele i nie wiem jak zareaguje. Ale jestem pozytywnie nastawiona czuje że się uda,;) taka babska intuicja
Powiem Ci szczerze,nie wiem po co tyle stresu robi pan doktor bo twoj M.jest jak najbardziej Ok.tzn.naboje;)czytalam twoje poprzednie posty z ktorych wynika,ze ty jestes calkowicie zdrowa.do invitro te 5 mln.starcza 10 razy.To nie jest zly wynik.Masz bardzo duze szanse na powodzenie i na razie sie tego trzymaj,nie uda sie to bedziemy rozkminiac co dalej.Po to tu jestesmy:):):)i nawet jak piszemy po raz 100 to samo i komus to pomoze,to tez ma to sens.:)
 
Powiem Ci szczerze,nie wiem po co tyle stresu robi pan doktor bo twoj M.jest jak najbardziej Ok.tzn.naboje;)czytalam twoje poprzednie posty z ktorych wynika,ze ty jestes calkowicie zdrowa.do invitro te 5 mln.starcza 10 razy.To nie jest zly wynik.Masz bardzo duze szanse na powodzenie i na razie sie tego trzymaj,nie uda sie to bedziemy rozkminiac co dalej.Po to tu jestesmy:):):)i nawet jak piszemy po raz 100 to samo i komus to pomoze,to tez ma to sens.:)

mój zaczynał też z taka armia,a teraz ma 30 mln :D i duzo bardziej ruchliwe itd.. :) troche odpowiedniej dietki, brak alkoholu, kilka witaminek i zaraz zapłodniły moje jajeczka :)
Takze kochana przypilnuj M. troszkę a bedzie git :D
 
Najki to może dzwoń do nich z uporem maniaka i mów, że ci bardzo zależy. Nie raz się przekonałam, że samemu trzeba się odbijać żeby przypadkiem ktoś Cię nie przeoczył.
 
reklama
Hej hej

Dziewczyny gratuluje pieknych bet i baaardzo sie ciesze z Waszego szczescia. Mam nadzieje, ze dolacze do tego grona :-) :-)
Ja punkcje mam jutro, a jeestem chora, rozlozylo mnie ze hej :/
Mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi moim jajeczkom. Transfer prawdopodobnie w poniedziałek.
 
Do góry