reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
iszka- :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
a ja jestem po wizycie, zaczynam od dziś stymulację krótki protokół z antagonistą, moje FSH dzisiaj wyszło ponad 8 :-) ostatnio było ponad 18, ale za to wysoki mam estradiol prawie 90 (dwukrotnie ponad normę) dr myślał że mam torbielkę, ale nie, dziewczyny nie wiecie o co tu chodzi, trochę się boję, że ten estradiol przeszkodzi mi w stymulacji.
 
Iszka strasznie mi przykro, musisz walczyć dalej, nie wolno się poddawać.

Anowi32 to chyba będziemy podobnie testować, ja zaczynam stymulację pojutrze, trzymam za Ciebie kciuki.
 
Iszka,bardzo mi przykro...
Anowi, danii - też jestem na początku stymulacji, dołączam się do oczekujących szczęśliwego sierpnia/września. Jestem po trzecim zastrzyku gonapeptylu, a im dalej, tym więcej pytań i wątpliwości... Czy gonapeptyl z antykoncepcją to już stymulacja? Wy to już jesteście doskonale zorientowane, a ja czuję się zielona, jak szczypiorek, co to jest protokół? skąd mam wiedzieć, czy mam krótki, czy długi? to mówi gin czy jest gdzieś w papierach?
 
dama

jestes jeszcze przed stymulacja. masz teraz faze wyciszania a to oznacza ze masz dlugi protokol. jak zaczniesz brac gonadropiny (menopur, gonal, lub cos innego) to wtedy bedzie stymulka - pewnie za ok 12 dni
 
Iszka jesli sa pieniązki , zdróweczko i siły by próbować to warto nam udało sie dopiero 3ivf a po drodze były jeszcze inseminacje ,lolitce jak widzisz dopiero za 6 razem sie udało próbować warto, trzeba walczyć i miec nadzieje choć w takiej chwili w jakiej teraz jesteś wiem że to trudne.Ale będzie dobrze trzymaj się
 
lolitka - dzięki. zawsze bylam zdania, że nie ma lepiej zorientowanych, niż forumowiczki...
A gonapeptyl i gonal są na gonadropinach, tak? z czego wynika długi czy krótki protokół? Idealnie mi wyliczyłas, kolejny rozdział zaczynam 26.08.
 
reklama
lolitka a co sądzisz o tym moim estradiolu:confused:
damayanti - przyjmujemy,przyjmujemy do oczekujących sczęśliwego sierpnia/września
 
Ostatnia edycja:
Do góry