reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mada trzymaj się dzielnie
Isia - nie stresuj się, będzie dobrze!

dziewczyny dzięki za wiruski - jutro testowanie więc się bardzo, bardzo przydadzą
dostałam jakiegoś plamienia... więc dobrze to chyba nie rokuje, ale nie tracę jeszcze nadziei...
trzymajcie za mnie jutro kciuki
 
reklama
Lolitko gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wierze że wszystko jest ok i trzymam kciuki za dalszy rozwój waszego maleństwa:tak::tak::tak:
Żadko tu teraz zaglądam, przy mojej gwiazdeczce ciągle brak czasu , a obecną ciąże znoszę kiepsko mam nadzieje że po 3miesiącu miną mdłości sennnoś i brak sił.
Gratuluję wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciukasy za wszystkie starające się, nam po 4latach starań się udało IVF a teraz prosze ciąża naturalna tego się nie spodziewałam, los potrafi płatać figle.
Sciskam was wszystkie dziewczynki i przesyłam fluidki nadziejowo-ciążowe ****************************************************************************************************************************:-):-):-)
 
Iszka to Ty już testujesz???ale to zleciało..trzymam bardzo mocno kciuki!!!!!!pisz od razu jak coś już będziesz wiedzieć...czekam z niecierpliwością i często będę zaglądać na forum więc pisz od razu...czuję że będzie dobrze:-)
 
dzięki za trzymanie kciuków, fluidki, ale się nie udało :(
przed chwilą zadzwonił lekarz i usłyszałam te straszne słowa, że beta ujemna :(
mroziaków już nie mam więc muszę pomyśleć co z tym wszystkim zrobić i czy ma sens próbowanie po raz 3...:(
 
reklama
Do góry