reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
lolitka
wielkie GRaTLACJE :))))

napisz mi prosze jakie leki bralas przed transferem i jakie po u mnie masakra jutro jade do lekarza nie dostalam @ i zalamka 2 tygodnie temu lekarz powiedzial mi ze za male endo wiec moze przez to nie dostalam potem przepisal mi ultrogestan na wywolanie i dalej nie ma nic jutro znowu do niego jade...
 
lolitka - od wczoraj czyli 2 d.c do niedzieli biorę menopur po 4 ampułki, w sobotę i niedzielę dodatkowo cetrotide, codziennie encorton 2x1 i biosteron 1x1, w poniedziałek wizyta i wtedy zobaczymy co dalej.
 
Dzien dobry wszystkim paniom

Mam pytanie do ANOWI32.... biosteron o ktorym piszesz, jesli to nie sekret, chcialabym wiedziec jak dlugo go bierzesz i w jakiej dawce? Czy i ile miesiecy przed stymulacja bralas ten specyfik i czy lekarz nie kazal ci zaprzestac brania DHEA w momencie rozpoczecia stymulacji?

Mam rowniez pytanie odnosnie encortonu.... Jak tlumacza ci lekarze koniecznosc brania tego leku... O ile mnie pamiec nie zawodzi, encorton jest na odczulanie... co ma piernik do tego wszystkiego....

Nie tylko ANOWI ale i reszta dziewczyn, jezeli macie wiarygodne informacje pochodzace od lekarza lub farmaceuty, bede wdzieczna za oswiecenie. Moglabym oczywiscie szukac w internecie po roznych innych forach, ale tak jak wspomnialam, interesuje mnie wiarygodna informacja.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

C-M
 
Lolitko cudowna wiadomość, uważaj teraz na siebie i spokojnej ciąży Ci życzę.

Anowi mi lekarz dzisiaj przepisał tylko Fostimon, 2 ampułki dziennie, jak czytam ile Ty dostałaś leków to się zastanawiam, czy u mnie wszytko pójdzie ok :( zaczynam od jutra.
 
anowi - to lux malina. a ten encorton 2 razy dziennie - to 5mg czy 10mg w tabletce masz? troche duzawo tego masz - masz jakies immunologiczne problemy?

mimi - ja bralam takie same leki jak zawsze czyli:
- przed: folik, witaminy, Q10, omega 3, od poczatku stymulki encorton 1.5 tabletki (w sumie 7.5mg)
- po: dalej folik, witaminy co drugi dzien, Q10, encorton najpierw nadal 1.5 tabletki pozniej zmiejszone do 1 tabletki (teraz wogole), acard (dalej biore), duphaston 3x1, estrofen 1x1, po raz pierwszy bralam Clexane/Fragmin (i nadal biore), magnez 2x1 (mialam podejrzenie ze u mnie dochodzi do nieco wiekszych skurczow macicy po transferze wiec chcialam te miesnie rozluznic bo magnez dziala rozkurczowo)

i to wsio
 
cross_mind biosteron przepisał mi teraz lekarz i kazał brać od początku stymulacji 1x1 25mg, wcześniej nie brałam, podobnie z encortonem, dr chyba powiedział, że są to takie leki wspomagające a ja dalej nie pytałam brać to brać, jak mówisz, że na odczulanie to może to coś się wiążę z wrogością śluzu, albo z tym że miałam ciążę biochemiczną niewiem.
danii - spokojnie, nie denerwuj się, ja przy pierwszej stymulacji na początku miałam gonal f 2x75 ale niestety bardzo słabo reagowałam, dlatego teraz większe dawki, trzymam kciuki za stymulkę:-)
 
reklama
Do góry