reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny dziękuję!!!!!normalnie nie wiem co by było gdyby nie to forum i nie wy!!!!!!!!!!!!bardzo Wam dziękuję:tak:

Isia25 - ja po tranferze miałam L4 aż do bety w zasadzie. Okazało się, że ciąża więc lekarz zalecił siedzenie w domu ....na ale i tak wyszła dupa więc.... nie ma reguły. Jak ma coś być to czy pójdziesz do pracy czy bedziesz siedzieć w domu nie ma chyba większego znaczenia. Jednak mimo wyszstko trzeba sie oszczędzać, nie denerwować itd. Więc zależy to też jaką kto ma pracę:)
Mada - i tak trzymać...nie można się tak łatwo poddać, jestem tego samego zdania. Odpocznij sobie od nas troszeczkę...a jak zaczniesz coś działać znowu to i nadejdzie moment że znowu do nas zawitasz:) Trzymam kciuki za Nas Wszystkie. Bo burzy zawsze wychodzi słońce!
 
anna - witaj na forum, ja wiem ze na początku to jest więcej pytań niż odpowiedzi, ale pytaj tutaj dziewczynki odpowiedzą. Ja tez dopiero jestem na początku drogi wiem jak wyglada pobranie i co to jest nieszczęsne OHSS a reszta to dalej dla mnie czarna magia.
 
Lolitko a czy ja powiedzialam ze umierałam??? Przyjemne nie bylo ale dalam rade. cieszyc raczej tez sie nie mam z czego juz bym byla po transferze i pewnie bym juz znala wynik a tak musze czekac znowu i tyle...
 
cześć dziewczynki..jak ten czas wolno leci.. dziś dopiero mija 3 dzieć po transferze, a gdzie tam do testowania....jeszcze duuuuużo czasu, a myśli się o tym cały czas..wysyłajcie wiruski ciążowe bo bardzo są mi potrzebne- wszystkie chętnie pochłonę:-)
 
Ja też poproszę dużo wirusków :)
Dziękuję wszystkim za miłę przyjęcie :D
Isia mam nadzieje że szybko Ci czas zleci i już niedługo będziesz sama rozdawać wiruski ciążowe :) Tobie został jakiś tydzień do testowania, a ja mam dopiero za jakieś 6 tygodni transfer. Wcale nie narzekam :) tak długo czekałam na to żeby wkońcu zacząć przygotowania, że teraz jak już wkońcu zaczęłam to chodzę uśmiechnięta od ucha do ucha jak jakaś wariatka.
marcikuk trzymam kciuki żeby następnym razem udało się wszystko bez przeszkód!
 
Proszę!!! Dla wszystkich potrzebujących wiruski bliźniacze, i to świeżutkie z 24 tygodnia!!!!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry