reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry :) DZIEWCZYNY WIELKIE KCIUKI !!!



LUTY:


04: anika11 - usg Kropka :-)
04: Edenlayn - kontrola szyjki
04: Bety72 - transfer dwóch Śnieżynek :-)

08: 24magda09 - wizyta przed crio
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
15: Emenems - kontrola wagi u Em :)
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji



MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)
 
reklama
Bety czy to dziś? zabierasz mrozaczki do domu? :):)
Byłam wczoraj w Invimedzie po 12 i było sporo ludzi..
niebajko a jak tam u Ciebie?:))) to już prawie finisz! jejuuu jak ten czas zapiernicza!

mojej @ wciąż nie ma...szlag mnie trafia :( chyba nici z histeroskopii...
 
Bety czy to dziś? zabierasz mrozaczki do domu? :):)
Byłam wczoraj w Invimedzie po 12 i było sporo ludzi..
niebajko a jak tam u Ciebie?:))) to już prawie finisz! jejuuu jak ten czas zapiernicza!

mojej @ wciąż nie ma...szlag mnie trafia :( chyba nici z histeroskopii...

A czujesz ją coś, żeby nadeszła czy nie bardzo?
 
anika, boszzz cały czas stres! Trzymamy kciuki!!! Musi być dobrze kochana..odpoczywaj dużo!:*

najki, no więc właśnie masz jeden :p ale masz rację nie rób:p jak się spóźni jeszcze z tydzień to zrób :)
 
reklama
Hej
Dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki i cieplutko Was pozdrawiam
Jeszcze wszystko przed nami jestem dopiero na początku drogi jutro mam drugą wizytę po anty i gonapeptylu i bardzo się boję :(
Trzymajcie za mnie kciuki
Buziale
 
Do góry