reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

24Magda - czytałam wlasnie ze tez sie starasz o rodzeństwo, widziałam ze mamy bąble w podobnym wieku:) ja miałam stymulację w sierpniu, a transfer tego samego dnia co poprzedni udany, niestety tym razem ta data nie przyniosła mi szczęścia. Fajnie ze masz możliwość crio, moze ten zostanie juz z Toba na zawsze:)

Hess - chyba 11-14 sie robi, Pappa, Nifty czy Harmony to dalej prawdopodobieństwo wystąpienia czyli w sumie żadna wiedza. Trudny to temat, trudna decyzja, jeszcze setki takich przed Tobą ale takich dylematów życzę każdej dziewczynie która jest na tym wątku:)
 
reklama
Dziewczyny - a lekarz mówił, ew. po jakim czasie od stymulacji ten wynik byłby miarodajny? Kurde mnie lekarz powiedział by zrobić, ze wzg na wiek, ale on nie wie o in vitro. Zresztą jak w Novum byłam to lekarka też mówiła bym pappa zrobiła.

Faktycznie, jak wpisałam pappa a in vitro to mi te info wyskoczyło. I polecają jak już zrobić Nifty, bo nie ma tego błędu....tylko cena 2500 zł :D
Ja robiłam tylko usg genetyczne pomiary a pappa olalam.
Mała 10/10 w skali apgar, 3550gr 52cm i jest podobno bardzo silna bo od drugiego dnia główkę podnosi i potrafi skupic wzrok na danym punkcie.

Takze kazde badanie z umiarem :)to tylko prawdopodobieństwo przeciez. Wiek wiek ... My młode jestesmy :D
 
Nowaczek - ale to jak miałaś objawy przy transferze to nikt na to nie zwrócił uwagi? Nie wiem co robić, może zadzwoń do kliniki, chyba powinni cos doradzić co robic.
 
LUTY:

02: martka83 - podglądanie pęcherzyków :-)
04: anika11 - usg Kropka :-)
04: Edenlayn - kontrola szyjki
04: Bety72 - transfer dwóch Śnieżynek :-)
08: 24magda09 - wizyta przed crio
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji



MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)
 
Ostatnia edycja:
LUTY:

02: martka83 - podglądanie pęcherzyków :-)
04: anika11 - usg Kropka :-)
04: Edenlayn - kontrola szyjki
04: Bety72 - transfer dwóch Śnieżynek :-)
11: Edenlayn - kontrola szyjki + położna
12: Hess - wizyta u ginki prowadzącej ciążę
15: moniusia_ - wizyta stymulacyjna
15: Ewa651 - usg Kropków :-)
19: Edenlayn - kontrola szyjki + usg
23: Hess - usg prenatalne (w abonamencie)
24: annemarie - wizyta w nowej klinice :-)
24: Edenlayn - badania prenatalne
26: Hess - usg prenatalne + Pappa (prywatnie)

yplocka1 - początek stymulacji
inka26 - początek stymulacji



MARZEC:

10: Edenlayn - termin CC :-)
Kochana to dopisz o mnie 8.02 wizyta przed crio :))
 
heloł :)
martka kciuki za jajca! :)
monia widzę, że wizyta już tuż tuż! superowooo

Ja dziś jadę z M na badanie fragmentacji DNA plemników - proszę trzymać kciuki :rolleyes2:
i wściekam się bo @ cholerna się spóźnia a ja mam za lekko ponad tydzień histeroskopię umówioną :wściekła/y::wściekła/y: Żebym nie musiała jej kurna przekładać...
 
Martka - kciuki zeby pięknie rosły:)

Najki - z tym dziadem okresem to zawsze tak, ze jak potrzeba zeby był na czas to go nie ma, ale chwile jeszcze masz to daj mu szanse. Trzymam kciuki za badania plemników:)
 
reklama
Do góry