reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj powiadomiłam kierownika, że będe potrzebowała dzień wolny być może w poniedziałek lub wtorek i w konsekwencji być może będę musiała wziąć 2 tyg l4 w lutym, na co on, że nie ma żadnego problemu, moje sprawy są w tym momencie nadrzędne, mam wszystko realizować zgodnie z potrzebami i niczym się nie przejmować, życzy powodzenia :-) :):biggrin2::biggrin2: tak więc postanowione, będę robić wszystko żeby się udało i z czystym sumieniem biorę l4 :tak::rofl2::tak:
 
reklama
Hej,
Ja zrobiłam test oczywiście negatywny .
Jakieś dziwne słabości mnie ogarniają ale to chyba kwestia tego stresu. W poniedziałek kontrola u profesora . Miłego dnia
 
Dziewczyny jak sie liczy ciąże od dnia transferu czy jak
Czytam rożne fora to inaczej liczą może wiecie cos
Pozdrawiam z domku juz poniedziałek coraz bliżej maź wziął wolny dzień bo będziemy albo świętować albo ..... po usg
 
Dziewczyny jak sie liczy ciąże od dnia transferu czy jak
Czytam rożne fora to inaczej liczą może wiecie cos
Pozdrawiam z domku juz poniedziałek coraz bliżej maź wziął wolny dzień bo będziemy albo świętować albo ..... po usg
Na pewno będziecie świętować ;)) ja z tego co pamiętam transfer miałam 16 października 2013 a podawałam dzień ostatniej miesiączki 20 któryś września i tak mi obliczyli
 
reklama
Ciaze sie liczy od 1 dnia ostatniej miesiaczki(jak niedorzecznie to brzmi) i od tej daty oblicza termin porodu.Gdzies na jakims forum ,ktos to bardzo logicznie opisal,musze poszperac:biggrin2:
 
Do góry