reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie będzie antyków, ja tak miałam 2 razy i nie było torbieli. Stymulacja którą zaczynam w lutym tez tak mam.

Chira kciuki za transfer

Witam nowe dziewczyny, życzę powodzenia.

Ewa, aniolkowa co u was ? Jak samopoczucie ?
Hej kochana u mnie dalej nic jeszcze tydzien do usg wszystko poza delikatnym mrowieniu w brzuchu I bardzo bolacych piersi OK
Musze czekac cierpliwie
 
reklama
No wiesz;D niby jeździ codziennie do pracy, akurat by dojechał i wrócił od Ciebie ;D

A też nie brałaś antyków?
no chyba helikopterem:biggrin2:
a tak na powaznie ,to wyszlam z zalozenia ze w Czechach tez bede miala krotki protokol,zalatwilam sobie urlop w marcu,a jak oni upra sie na dlugi(chociaz w moim przypadku to bez sensu) to moj caly plan wezmie w leb:evil:no ale nudno nie moze byc;-) ;)
 
"Do chaty wszedl mysliwy na glowie,
mial czapke na nogach,nowe buty,z
cholewkami w zebach,papieros w oczach,
swiecila mu radosc"


Przecinek ma znaczenie:biggrin2:





Anika ,cos dla Ciebie:-) :):-) :):-) :)
 
reklama
"Do chaty wszedl mysliwy na glowie,
mial czapke na nogach,nowe buty,z
cholewkami w zebach,papieros w oczach,
swiecila mu radosc"


Przecinek ma znaczenie:biggrin2:





Anika ,cos dla Ciebie:-) :):-) :):-) :)

Annemarie, przecinek ma znaczenie :) używanie polskich znaków także... cytuję za Miodkiem "jest różnica, czy robisz komuś LASKĘ czy ŁASKĘ" :D
 
Do góry