reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hmmm chyba fałszywy alarm z ta @ nic nie leci , wczoraj miałam taki różowy śluz wiec myślałam ze to @ ;( no nic czekam dalej . Termin z dzis przełożony na jutro ... Dziewczyny to normalne , ze taki śluz w takim czasie mi sie pojawił ?
 
Hmmm chyba fałszywy alarm z ta @ nic nie leci , wczoraj miałam taki różowy śluz wiec myślałam ze to @ ;( no nic czekam dalej . Termin z dzis przełożony na jutro ... Dziewczyny to normalne , ze taki śluz w takim czasie mi sie pojawił ?
 
A mi dalej pozostal juz tylko tydzien do scanu poza tym test dzis sprawdzony I oprocz delikatnego bolu podbrzusza I piersi ktore bardzo bola jest ok
Tak sie martwie zeby bylo wszystko OK
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    457,9 KB · Wyświetleń: 62
Ewa - tydzień szybko zleci, będzie dobrze, na pewno.

Zanetaanna - hm, z tym różowym śluzem to nie wiem. Może się jeszcze rozkręcić @.
 
annemarie - dzięki za pocieszenie, ale ja mam 161 cm, więc nadwaga jest. No nic, będzie co ma być, a ja muszę się zdrowo odżywiać :)

Hess
najpierw dzidzia,a potem wezmiesz sie za siebie:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:pare nieprzespanych nocy,spacery bez konca ...i same kilogramy poleca.Badz dobra teraz dla siebie,dzieciatko najwazniejsze,reszta pozniej:rolleyes:
 
reklama
Do góry