reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
I wrocilam z przychodni zalamka stwierdzili ze nie ma potrzeby robic bety jak test pozytywny czekac Na scan nie komedia jakas musze zapic to ciepla herbata szkoda nerw
U.K. Witam:((
Zostalo mi czekac
 
Ostatnia edycja:
I wrocilam z przychodni zalamka stwierdzili ze nie ma potrzeby robic bety jak test pozytywny czekac Na scan nie komedia jakas musze zapic to ciepla herbata szkoda nerw
U.K. Witam:((
Zostalo mi czekac


ja pierdziele, ale dziwnie:baffled:
faktycznie ta beta tak drogo ich kosztuje, że nie chcą zrobic? rozumiem, że się wkurzyłaś:growl:
 
Ewa dziwne że w klinice w której mieliście ivf nie robią bety, myslalam, że to normalna procedura. Nie masz u siebie polskiej przychodni? Do 1 lutego to można kićka dostać :-/

A ja skontaktowalam sie z kliniką poronień, że potrzebuje wsparcia, jakiejś pomocy z racji tego ze to moja 4 ciaza i 3 poprzednie zakończone w I trymestrze, że sie martwię i boje i takie tam. Oddzwoniła do mnie świetna babeczka i powiedziała, że załatwi mi usg za dwa tyg zeby mnie uspokoić, ale niestety nic wiecej nie mogą zrobić. Zapytałam dlaczego mi odstawili progesteron bez jakichkolwiek badań ona, że ostatnie badania na ciężarnych dowodzą, że progesteron w niczym nie pomaga i że nie ma potrzeby zeby kobiety w ciąży go miały podawanego! Do 2 tyg skontaktuje sie ze mną położna, która bedzie mi prowadzić ciąże to ją będę molestować o wszystkie możliwe badania.
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało dołączę do Was :) Przydałby mi się doping w moich staraniach bo samemu tak troszkę ciężko. Czy mogę na Was liczyć :-) :)? Moja historia jest długa ale ta najważniejsza to taka, że 30 lub 31.01 mam planowane crio naszego ostatniego mrozaka więc jak największa ilość kciuków bardzo wskazana :wink: Pozdrawiam Karo


Karolina na nas zawsze możesz liczyć!!! Po to tu jesteśmy żeby się wspierać, wymieniać doświadczeniami i doradzać.
 
reklama
Do góry