reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczyny. Nieśmiało dołączę do Was :) Przydałby mi się doping w moich staraniach bo samemu tak troszkę ciężko. Czy mogę na Was liczyć :-) :)? Moja historia jest długa ale ta najważniejsza to taka, że 30 lub 31.01 mam planowane crio naszego ostatniego mrozaka więc jak największa ilość kciuków bardzo wskazana :wink: Pozdrawiam Karo
 
reklama
Cześć dziewczyny. Nieśmiało dołączę do Was :) Przydałby mi się doping w moich staraniach bo samemu tak troszkę ciężko. Czy mogę na Was liczyć :-) :)? Moja historia jest długa ale ta najważniejsza to taka, że 30 lub 31.01 mam planowane crio naszego ostatniego mrozaka więc jak największa ilość kciuków bardzo wskazana :wink: Pozdrawiam Karo
Hej Karolina milo ze jestes I Witamy
Bedzie my napewno trzymac kciuki
Po ilu jestes probach I gdzie robisz jak mozesz napisz;)
 
Ewo ale piękne te twoje krechy ;) ;) trzymam kciuki i obyś wkoncu miała ta betę. Kochane moje wierzę nadal choć dziś rano wstałam z kiepskim humorem chyba dotarła do mnie ta wczorajsza beta. No ale dobra koniec marudzenia. Witaj Karolino,fajnie że dołączyłas do nas zawsze możemy po marudzić a co najważniejsze nikt nas nie rozumie tak jak my siebie nawzajem.
 
Hej Ewa651 :) dziękuję :) Jestem po 2 IVF a to jest nasze 4 crio ( ostatni mrozak z 2 IVF) . Jestem podopieczną prof. Kuczyńskiego w Białymstoku. Wciąż jestem w grze i mam jeszcze jedno podejście IVF z rządowego programu. Wyścig z czasem do czerwca.
 
Ewo ale piękne te twoje krechy ;) ;) trzymam kciuki i obyś wkoncu miała ta betę. Kochane moje wierzę nadal choć dziś rano wstałam z kiepskim humorem chyba dotarła do mnie ta wczorajsza beta. No ale dobra koniec marudzenia. Witaj Karolino,fajnie że dołączyłas do nas zawsze możemy po marudzić a co najważniejsze nikt nas nie rozumie tak jak my siebie nawzajem.
Cześć Magda :) dziękuję. Chętnie z wami pomarudzę :)
 
Witaj Karolina :) powodzenia!
Wyścig z czasem...skąd ja to znam..

Anika to dzisiaj!? zaciskam paluchy z całych sił Kochana !!!!!!
 
Witam po latach...
Cale wieki mnie tu nie było, widze ze obsada i wygląd samego forum się zmienilo :))

Zwracam się do was z propozycja.... otoz mam do oddania cale opakowanie 10 strzykawek 0,2ml FRAGMIN, który jest wazny do czerwca 2016.
Nie chce zadnej kasy, a wyrzucić szkoda....

Zainteresowane panie proszę o skontaktowanie się jak najszybciej. Lek mogę przekazac do piątku wlacznie.

CM
 
reklama
Do góry