reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja piłam kawę rozpuszczalną do momentu transferu, później tylko inka. Ale teraz właściwie od listopada odstawiliśmy z M kawy i oboje tylko inkę. Może to nic nie da, bo nie piliśmy jakichś zastraszających ilości ale w mojej głowie przynajmniej jest myśl, że kawę jako szkodliwy czynnik skreślam :)
Co do kosmetyków, szczerze mówiąc nie sądziłam że mogą mieć jakikolwiek wpływ...
Ja piłam cała ciąże jedna zwykła, plus jakies cappuccino albo inka pol na pol ze zwykła. Wsyzstko z mała ok :) apgar 10/10 haha

Ale wtedy juz nie pijesz nic co ma kofeinę
 
reklama
Ja w drodze do kliniki. Jeszcze godzinka jazdy. 3mcie za nas kciuki... Buziaki:*

Aha przejelam kalendarz, jutro sie pojawi jak bede w pracy :)
Witam nowe dziewczyny i trzymam kciuki &&&&&.
Hess piękne wyniki. Ile ja bym dała za taki prg a o becie już nie wspomnę.

Wpisz mnie proszę na 25.01.2016 na podglądanie endo. Ruszam do boju. Mam nadzieję, że w tym cyklu będzie crio.
 
Hess ja taka szczuplutka to tez nigdy nie byłam. Jak zaszłam w ciąże to 70kg ważyłam przy wzroście 170 to dodać do tego 20kg to trochę mnie było.. Ale sama sobie jestem winna bo w 3 trymestrze słodyczy sobie nie żałowałam.
 
Hess ja taka szczuplutka to tez nigdy nie byłam. Jak zaszłam w ciąże to 70kg ważyłam przy wzroście 170 to dodać do tego 20kg to trochę mnie było.. Ale sama sobie jestem winna bo w 3 trymestrze słodyczy sobie nie żałowałam.
170 i 70 kg to wcale nie dużo. Ja mam 159 i do porodu miałam 72 kg i uważałam się za szczupłą :-D a przytyłam tylko 8 kg także wyjściowa nie była mała. Teraz już nie wspomnę, że jak zajdę a zajdę :yes: to wyjściowa poszła w górę :zawstydzona/y:
 
reklama
Iga, Bety - ja mam 161 cm i teraz ważę 73 kg, a skoro schudłam 5 kg to było 78 kg, więc nadwaga jest spora. Więc gdyby mi dowaliło 20 kg to bym była hipopotam.
 
Do góry