reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

u mnie w pracy w sumie wiekszość wie, łącznie z kierownikiem, który nie ma nic przeciwko mojemu wolnemu, sam twierdzi, że dla mnie to priorytet i on wszystko rozumie. Ale jednak jest kilka osób, które oficjalnie nie wiedzą (chociaż na bank się domyslają) i kiedy mnie nie ma, wiem, że pytają innych dlaczego...
więc może tydzień faktycznie, zawsze coś wymyślę, jakieś przeziebienie albo coś ;)
Ja tez jestem na zwolnieniu w pracy za bardzo sie stresuje i postanowiliśmy z mężem ze wezmę zwolnienie oszczędzam sie w domu przez tydzień wstawałam tylko siku wczoraj pierwszy spacer do apteki i piekarni z mężem a dziś tez mały spacer i tyle
Boimy sie dlatego uważamy jak sie da
 
reklama
Powiem wam, że dzisiaj mam marudny dzień :baffled:
Nie poznaje własnego organizmu, od wczoraj znowu plamienia, codzienne skurcze brzucha, obolałe i powiększone piersi, strzępki krwi w kibelku, nudności, wpierdzielam wszystko co widzę, niedługo zacznę zamiast koleżanek z pracy - widzieć kotlety i wafelki. Niech już ten ovulastan się skończy.
hahahaaha :-D:-D:-D:-D sorryyy "koleżanki kotlety i wafelki" ubawiły mnie do łez :biggrin2:
ja też biorę ovulastan i w ogóle na niego nie reaguję :sorry: tzn. nie mam żadnych skutków ubocznych...powiększone piersi co najwyżej ale za to mu bardzo dziekuję :D
 
Witam nowe dziewczyny na forum i trzymam kciuki aby jak najszybciej Wam się udało :) &&&&&

anika11 - w końcu nie było wyników wczoraj (tzn tylko prg i bety nie było), tylko dziś.
Wczoraj robiłam badania - mocz ogólny, morfologia+płytki+rozmaz, glukozę, prg i betę.
Mocz i glukoza wyszły ok, w morfologi jest kilka wyników za wysokich i za niskich, ale na zasadzie 1-2 jednostki.
Prg mam 279,34 ng/ml , a betę 20457,0 mlU/ml . Czyli prg mi spadł z 989,1nmol/l przez tydzień, a beta urosła z 10398,3 mIU/ml. Chociaż teraz jak patrzę, to prg ma inne jednostki.....bo robiłam gdzie indziej.....

PS. Już sobie przeliczyłam i wychodzi 888.3012 nmol/L, czy trochę spadł. Mam nadzieję, że to nie problem.


Hess czyli beta pięknie rośnie. Wspaniale wieści:biggrin2: chyba każda z nas zazdrości ci takiego cudu jak ciąża z natury:-) :) Trzymam mocno kciuki za ciebie. Na kiedy ci termin wyliczyli?
 
Iga - nie mam ochoty na słodkie, mam odruch wymiotny, choć ostatnio nie, albo tylko raz dziennie, przy myciu zębów, ćmi mnie podbrzusze, sutki mam wrażliwe. I tyle. A od punkcji, czyli od 14.12 schudłam 5 kg. Dużo w tym zasługi hiperstymulacji :D
 
reklama
Dziewczyny zobaczcie jakie życie jest niesprawiedliwe. Moja siostra co nie ma żadnych problemow z płodnością ma tylko jedno dziecko i mówi ze nie chce więcej a przecież może... a ja? Cod ze mam to jedno ale chciałabym więcej a nie mogę. jedyna nadzieja w tym moim jednym mrozaczku.

Ale wkoło duzo znajomych co to maja po kilkoro dzieci a mówią ze wcale tego nie chcieli. Czy natura nie mogła nas podzielić po równo?
 
Do góry