reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

annemarie,
problemem u nas jest coś dość trudnego do "obejścia" - wiek (36l) i coraz mniejsza rezerwa. AMH mam na poziomie 1.12 ng/ml i raczej nie urośnie :( U M na szczęście wszystko super.
Jestem z natury optymistką i mam nadzieję, że te 4 pęcherzyki dadzą nam wymarzone szczęście, ale wiadomo - kłębią się w głowie niepotrzebne myśli czasem.

kiwisia,
dziękuję za posta - Twoja słowa bardzo mnie podbudowały... CZYLI SIĘ DA! JUPI :) To teraz cała moc w jakość - niech rosną :)
Jasne ze sie da!!!!twoje AMH nie jest olbrzymie,ale tez i nie strasznie niskie, jezeli to wasz jedyny problem,to masz szansę na 4 dzieci.:):):)glowa do góry,wszystko jest możliwe:) i tak jak Ci kiwisia napisala,lepiej 2 super dobre niz 12 do niczego.I zostan z nami będzie Ci razniej:)
 
reklama
no jasne, że zostaję z wami :) J
annemarie, jak będą 4 i przynajmniej jedna dziewczynka, to dam jej na imię Anna Maria - na cześć cioci, która to wszystko przewidziała ;)
 
no jasne, że zostaję z wami :) J
annemarie, jak będą 4 i przynajmniej jedna dziewczynka, to dam jej na imię Anna Maria - na cześć cioci, która to wszystko przewidziała ;)
Kochana,życzę Ci żeby jak najszybciej spełniły sie Twoje marzenia,żebyś nie musiała przechodzić przez te dramaty,przez ktore przechodzi niejedna z nas.Po prostu CAK i jesteś w ciąży,potrzeba dobrych wieśći,to chyba najlepszy doping:):):)
 
Dziewczyny jak jest z piciem kawy w okresie przed transferem lub po? Należy ograniczać czy nie ma znaczenia?
Na co szczególnie uważać po transferze ? Piszecie o ostrożnym używaniu kosmetyków ?
 
Dziewczyny jak jest z piciem kawy w okresie przed transferem lub po? Należy ograniczać czy nie ma znaczenia?
Na co szczególnie uważać po transferze ? Piszecie o ostrożnym używaniu kosmetyków ?


Ja piłam kawę rozpuszczalną do momentu transferu, później tylko inka. Ale teraz właściwie od listopada odstawiliśmy z M kawy i oboje tylko inkę. Może to nic nie da, bo nie piliśmy jakichś zastraszających ilości ale w mojej głowie przynajmniej jest myśl, że kawę jako szkodliwy czynnik skreślam :)
Co do kosmetyków, szczerze mówiąc nie sądziłam że mogą mieć jakikolwiek wpływ...
 
Witam nowe dziewczyny na forum i trzymam kciuki aby jak najszybciej Wam się udało :) &&&&&

anika11 - w końcu nie było wyników wczoraj (tzn tylko prg i bety nie było), tylko dziś.
Wczoraj robiłam badania - mocz ogólny, morfologia+płytki+rozmaz, glukozę, prg i betę.
Mocz i glukoza wyszły ok, w morfologi jest kilka wyników za wysokich i za niskich, ale na zasadzie 1-2 jednostki.
Prg mam 279,34 ng/ml , a betę 20457,0 mlU/ml . Czyli prg mi spadł z 989,1nmol/l przez tydzień, a beta urosła z 10398,3 mIU/ml. Chociaż teraz jak patrzę, to prg ma inne jednostki.....bo robiłam gdzie indziej.....

PS. Już sobie przeliczyłam i wychodzi 888.3012 nmol/L, czy trochę spadł. Mam nadzieję, że to nie problem.
 
reklama
Ja piłam kawę rozpuszczalną do momentu transferu, później tylko inka. Ale teraz właściwie od listopada odstawiliśmy z M kawy i oboje tylko inkę. Może to nic nie da, bo nie piliśmy jakichś zastraszających ilości ale w mojej głowie przynajmniej jest myśl, że kawę jako szkodliwy czynnik skreślam :)
Co do kosmetyków, szczerze mówiąc nie sądziłam że mogą mieć jakikolwiek wpływ...
Witam nowe dziewczyny na forum i trzymam kciuki aby jak najszybciej Wam się udało :) &&&&&

anika11 - w końcu nie było wyników wczoraj (tzn tylko prg i bety nie było), tylko dziś.
Wczoraj robiłam badania - mocz ogólny, morfologia+płytki+rozmaz, glukozę, prg i betę.
Mocz i glukoza wyszły ok, w morfologi jest kilka wyników za wysokich i za niskich, ale na zasadzie 1-2 jednostki.
Prg mam 279,34 ng/ml , a betę 20457,0 mlU/ml . Czyli prg mi spadł z 989,1nmol/l przez tydzień, a beta urosła z 10398,3 mIU/ml. Chociaż teraz jak patrzę, to prg ma inne jednostki.....bo robiłam gdzie indziej.....

PS. Już sobie przeliczyłam i wychodzi 888.3012 nmol/L, czy trochę spadł. Mam nadzieję, że to nie problem.
Hess masz ksiazkowe wyniki,progesteron skacze,wiec co chwile inny,BetaCUD:):):)po prostu slow ciągle mi brak;););):)
 
Do góry