reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak bierze 200 zł ponad daje za nie, miał lepsze wcześniej, teraz takie złe..
Przy ivf też spokojnie starczyło bo z 16 milionów to dużo plemników jest..
A teraz takie coś... Jestem załamana.. akurat teraz..

Wydaje mi się, że to przez tego żylaka.. chyba będzie trzeba go usunąć.. bo coś jest nie tak..


Mojemu mężowi jak lekarka chciała dać witaminy na poprawę nasienia to 800 zł kosztowały ale jak zmieniliśmy lekarza to się okazało ze nie ma sensu brać tych prochów bo maż ma uwarunkowana genetycznie bezpłodność i nic się nie da poprawić. Musi być tak jak jest...A co najgorsze jeśli nasz syn odziedziczył ten gen po ojcu to tez będzie bezpłodny:-( a gdyby była dziewczyna to te geny na jej płodność by nie wpływały.
 
reklama
moniusia - a dziękuję, tfu tfu odpukac mamy się dobrze. Kłaczki krwi zniknęły, dziś robiłam badania, to zobaczymy co wyjdzie, a w czwartek usg :)
Wyjazdu o 3 rano nie zazdroszczę.

Edenlayn - to byście mieli zdziwiony, gdyby to jednak nie była parka. Dobrze, że wszystko jest ok, oby tak dalej :)


Hess kiedy będziesz miała wyniki?
 
Mojemu mężowi jak lekarka chciała dać witaminy na poprawę nasienia to 800 zł kosztowały ale jak zmieniliśmy lekarza to się okazało ze nie ma sensu brać tych prochów bo maż ma uwarunkowana genetycznie bezpłodność i nic się nie da poprawić. Musi być tak jak jest...A co najgorsze jeśli nasz syn odziedziczył ten gen po ojcu to tez będzie bezpłodny:-( a gdyby była dziewczyna to te geny na jej płodność by nie wpływały.

O kurcze.. to nieźle..
 
iga2421 - prg i betę dziś wieczorem, ok 20, a mocz, morfologia, glukoza na czczo to nawet nie wiem, ale może też wieczorem lub jutro. Ciekawa jestem bety, czy dużo urosła i tego moczu, czy mam jakieś zapalenie czy nie. No i mam nadzieję, że morfologia dobrze wyjdzie, żeby jeszcze śladów po hiperce nie było.
 
iga2421 - no, ja 12.01 miałam betę ponad 10000, więc w sumie nie wiem ile teraz mniej więcej powinno być. Ale grunt, żeby było więcej, nie mniej :D
 
Hess, na pewno będzie więcej! :))) To nie ulega żadnej wątpliwości :)

Dziewczyny mi ten żylak daje do myślenia... Może to przez to nic nie wychodzi ;(
Taka błaha sprawa...
Czytam, jest tyle wpisów ludzi w internecie, co zoperowali i równo po 6 m-cach ciąża...
 
moniusia - ja niestety w kwestii żylaków nie pomogę, bo się nie znam. Ale może coś w tym jest i jednak warto byłoby spróbować, by potem nie pluć sobie w brodę?
 
Ja po raz drugi mialam teraz 6 stycznia podane dwie mrozone pieciodniowe blastocysty czy sie udalo nie wiem test pozytywny usg 1 lutego a dzis mam miec tel kiedy pomiar bety
I zostalo wszystko w rekach Boga
Tym razem bardzo sie oszczedzam wiekszosc czasu jestem w lozku
Biore takie leki
Cyclogest w czopkach 400 mg rano jeden I wieczorem doobytniczo
Evorel estriadol w plastrach dwa co drugi dzien na brzuch
Nospa
Kwas foliowy 5mg
Magnez
Pierwsze podejscie ze swierzych mialam rok temu jednego zarodka niestety nie udalo sie choc widzialam dwie kreski ale tylko na nie dlugo
Nic sie nie martw bedzie dobrze
Rozumiem zeby ze to Twoje pierwsze podejscie

Ewa a powiedz mi czy nospe i magnez ci przepisali w klinice czy bierzesz na własną rękę? Pytam bo ja też po ivf w UK i po kilku poronieniach i mi w klinice kazali odstawić juz progesteron i brać tylko kwas foliowy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
moniusia_ a czy byliście u dobrego androloga? W naszym przypadku parametry nasienia były tragiczne. Pomógł zdiagnozować przyczyny i pomimo iż były pojedyncze plemniki (a w niektórych badaniach czasami brak) nie wykluczył nas z in vitro.
 
Do góry