reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja po raz drugi mialam teraz 6 stycznia podane dwie mrozone pieciodniowe blastocysty czy sie udalo nie wiem test pozytywny usg 1 lutego a dzis mam miec tel kiedy pomiar bety
I zostalo wszystko w rekach Boga
Tym razem bardzo sie oszczedzam wiekszosc czasu jestem w lozku
Biore takie leki
Cyclogest w czopkach 400 mg rano jeden I wieczorem doobytniczo
Evorel estriadol w plastrach dwa co drugi dzien na brzuch
Nospa
Kwas foliowy 5mg
Magnez
Pierwsze podejscie ze swierzych mialam rok temu jednego zarodka niestety nie udalo sie choc widzialam dwie kreski ale tylko na nie dlugo
Nic sie nie martw bedzie dobrze
Rozumiem zeby ze to Twoje pierwsze podejscie
4 podejscie juz,ale pierwsze z mrozaczkow.Przy 3 probie sie udalo lecz w 11 tyg.niestety poronilam,a od samego poczatku plamilam w kratke.Tez zamierzam sie oszczedzac,lezec w domu a nie pracowac jak poprzednio.Jestem z Toba
 
Hess trzymam kciuki za betę i pomyślne wiadomości.
Któraś z Was wcześniej pisała o przeziębieniu w trakcie transferu. Czy jest ono jakaś przeszkodą?

A31 mogę spytać dlaczego czekasz aż 3 miesiące? Wyobrażam sobie to zniecierpliwienie...
Bede czekac 3m-ce po pobraniu jajeczek i ich zaplodnieniu dlatego zeby hormony zeszly
 
Hess trzymam kciuki za betę i pomyślne wiadomości.
Któraś z Was wcześniej pisała o przeziębieniu w trakcie transferu. Czy jest ono jakaś przeszkodą?

A31 mogę spytać dlaczego czekasz aż 3 miesiące? Wyobrażam sobie to zniecierpliwienie...
Witaj to mój 3 transfer i za każdym razem jestem przeziębiona,za 1 razem bardziej mnie "rozłożyło" ale udało sie :)) za 2 też byłam chora ale niestety zarodek nie został że mną a teraz,czekam do czwartku.
 
reklama
Magda, nie kusi mnie robienie testów. Abslutnie. Wręcz wolałabym odwieść moment zrobienia bety. Jak się czujesz? PrzeZiębienie ustępuje? A Ty bierzesz encorton?
Twarda sztuka z ciebie :) ja wręcz przeciwnie już bym chciała ten czw.bo stale myśle jak to będzie. A przeziębienie nadal się trzyma kicham,katar ale twardo lecze się majerankiem; )) a tego leku nie biorę i nie znam,ale coś mi świta że to podobny lek do medrol?a ten akurat biorę
 
Do góry