reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny.. M zrobił badanie nasienia świeże.. ma 0% prawidłowych plemników.. czy to oznacza, że nie mamy co się pchać do ivf teraz..? Wcześniej miał 1%..
 
reklama
Dziewczyny.. M zrobił badanie nasienia świeże.. ma 0% prawidłowych plemników.. czy to oznacza, że nie mamy co się pchać do ivf teraz..? Wcześniej miał 1%..

Brał jakieś wspomagacze ? Mojemu M z 3% podskoczyły przy witaminkach na 4%, obeszło sie bez punkcji i to co było potrzebne wystarczyło do zapłodnienia .
Braliście pod uwagę punkcję w jego przypadku ?
 
Brał jakieś wspomagacze ? Mojemu M z 3% podskoczyły przy witaminkach na 4%, obeszło sie bez punkcji i to co było potrzebne wystarczyło do zapłodnienia .
Braliście pod uwagę punkcję w jego przypadku ?

Tak bierze 200 zł ponad daje za nie, miał lepsze wcześniej, teraz takie złe..
Przy ivf też spokojnie starczyło bo z 16 milionów to dużo plemników jest..
A teraz takie coś... Jestem załamana.. akurat teraz..

Wydaje mi się, że to przez tego żylaka.. chyba będzie trzeba go usunąć.. bo coś jest nie tak..
 
moniusia - a dziękuję, tfu tfu odpukac mamy się dobrze. Kłaczki krwi zniknęły, dziś robiłam badania, to zobaczymy co wyjdzie, a w czwartek usg :)
Wyjazdu o 3 rano nie zazdroszczę.

Edenlayn - to byście mieli zdziwiony, gdyby to jednak nie była parka. Dobrze, że wszystko jest ok, oby tak dalej :)
 
Tak bierze 200 zł ponad daje za nie, miał lepsze wcześniej, teraz takie złe..
Przy ivf też spokojnie starczyło bo z 16 milionów to dużo plemników jest..
A teraz takie coś... Jestem załamana.. akurat teraz..

Wydaje mi się, że to przez tego żylaka.. chyba będzie trzeba go usunąć.. bo coś jest nie tak..
Zerkne pózniej na pigułki ktore łykał mój maz i dam Ci znać , nie ma co sie załamywać głowa do góry i to przejdziecie !
 
Pigułki kochana chyba nic nie dadzą tu, to coś musi siedzieć.. łyka od tyle czasu poprawiły się, a teraz znowu jeszcze gorsze niż kiedyś..
Tylko teraz nie wiem czy jechać taki kawał jak nie ma z czym..
 
Moniusia, nam androlog mowil, ze dopóki nie usunie się żylaków, to może brać różne suplementy, ale one mi będą skuteczne, bo nie usuwa się przyczyny. Uprzedził, ze nie zawsze operacja poprawia jakość. U nas pomogło.
 
Może uda mu się dzisiaj do androloga szybko zapisać, mają się zapytać lekarza czy go przyjmie...
Bożeeeee zwariuję :(
Wcześniej robił badania zwykłe, a teraz MSOME i tutaj wyszło 0%.. To możliwe, ze przez to, że msome bardziej wykrywa, że wcześniej też mógł miec 0% i przez to głównie nie mogę zajść w ciążę???
 
reklama
Moniusia, nam androlog mowil, ze dopóki nie usunie się żylaków, to może brać różne suplementy, ale one mi będą skuteczne, bo nie usuwa się przyczyny. Uprzedził, ze nie zawsze operacja poprawia jakość. U nas pomogło.

No właśnie u nas powiedział to samo tylko jeden lekarz, który żylaka wykrył. Trzech następnych z tego się śmiało, że żaden żylak, że to nie ma wpływu na plemniki, itd.. że każdy facet ma żylaki..
 
Do góry