reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

hejka :)
monia...czy Ty o 5.58 już w pracy byłaś??? :oo:
edenlayn jak się masz??? odezwij się Kochana

Magda, nie kusi mnie robienie testów. Abslutnie. Wręcz wolałabym odwieść moment zrobienia bety.
anika miałam to samo :rolleyes2:bałam się chyba wyniku...ale w końcu pękałam koło 10-11 dnia..
Trzymam za Ciebie i kropka mocno zaciśnięte kciukasy!
 
reklama
najki, noooo :O Zazwyczaj teściówka po mnie jeździ ok. 10:00 jak mój M jedzie swoim do pracy (raz w tygodniu). Ale dzisiaj postanowiłam pojechać o 5 z nim, żeby zasnąć szybko dzisiaj wieczorem, bo uwaga - o 3 w nocy :O wyjeżdżamy do Krakowa do tej kliniki;)
 
Aaaaaaa! No to pieknie To co to za wizyta jutro? Stymulacje powoli zaczynasz:>?
A godziny współczuję:oo: ja o tej porze nie zwlekłabym się z łóżka :-p
 
Witajcie kochane :-) :)
Ja sie trzymam jeszcze jakos w trojpaczku ::-D
HESS wielkie gratulacje , niewiem czy skladalam bo juz nie pamietam ale drugi raz przeciez nie zaszkodzi ;-) ;)
I Tobie EMI kochana najszczersze gratulacje :happy: W koncu sie doczekalas :tak: Ciesze sie razem z Toba , i super ze tak szybko poszlo i dluugo sie nie meczylas bo zdarzaja sie porody po nascie godzin :( A coreczka wspaniala . Buziole dla Was i wracajcie do pelni zdrowia i do domku :blink:

A u mnie bez zmian.. lezenie :frown:
W zeszly wtorek bylam na kontroli u poloznej i usg.. oczywiscie mialam innego lekarza bo moj nie mial mozliwosci mnie zbadac.. i nowa lekareczka najpierw oznajmila ze dwoch chlopcow :-D a od kilku miesiecy wiemy ze parka i potwierdzilo to dwoch lekarzy , wiec tak dlugo badala az w koncu przeprosila i faktycznie stwierdzila ze to parka:laugh2:, my zonk bo przeciez juz wyprawka skompletowana od kilku tyg ze wzgledu na mozliwy wczesniejszy porod. Moj M o malo z krzesla nie spadl :laugh2: a pozniej po ktg u poloznej stwierdzila ze mam skurcze co 2 min i dostalam skierowanie znow do szpitala :unsure: Oczywiscie pojechalismy niezwlocznie chociaz juz byla 18h.. po wszystkich szczegolowych badaniach , i stwierdzili ze te skurcze juz nie sa tak czeste i nie wplynely na skrocenie szyjki , jest krociutka wciaz 6/7 mm ale stabilna. Oczywiscie zmienniczka w praxis stwierdzila ze kontrola 2x w tyg.. dla nas to bylo troche dziwne bo jak tu lezec i oszczedzac sie jak ciagle trzeba jezdzic i sie badac a dwa w szpitalu wrecz nie chcieli tak czesto mnie kontrolowac bo im mniej tam ingerecji tym lepiej , ale w szpitalu zalecili 1 raz w tyg , tak jak myslalam ze im mniej tam grzebania tym lepiej i odeslali do domu o 23 h. Syncio 1450g a corcia 1395g ( a to waga sprzed tyg wiec teraz po tyg pewnie juz wieksza ). Jutro kolejna kontrola. wiec zobaczymy co tam w mojej szyjce gra..

Przepraszam Was ze tak malo teraz sie odzywam ale z tel to horror pisac :wściekła/y:, wiec tylko Was ciagle podczytuje i trzymam wciaz za Was kciuki, jestem z Wami.. a z kompa z kolei to moj monitor to wielki tv. bo mam kompa pżodlaczonego do tv, a u mnie jest moj tato bo mi pomaga obiadki gotowac i core zawozic i odbierac ze szkoly gdy moj M jest w pracy, wiec przy nim nie chce pisac :no2:

Anika CZEKAM z niecierpliwoscia takze na Twoja bete :tak:
ANNE super ze nadal dzialasz , inna koncepcja, inne plany, inni lekarze, super. Moze taka zmiana wlasnie zdziala cuda i da Ci upragnione jeszcze dzieciatko :yes:

Jak mowilam jestem z WAMI I TRZYMYM ZA WAS WSZYSTKIE KCIUKI , nawet za nasze nowe staraczki , bo przeciez WSZYSTKIE mamy jedno najwazniejsze marzenie , wiec mimo ze mnie nie ktore panie nie znaja , to wiedzcie ze jest jeszcze jedna duszyczka ktora przesyla fluidki dla Was :wink:

Ale sie rozpisalam hihi, to dlatego ze tak rzadko do Was pisze , wiec wybaczcie:-D

Wiec jesli chodzi o rozpakowywanko to ja jestem teraz nastepna ??????? :oo::rolleyes2::szok:
Przeciez ja niedawno do Was dolaczylam :szok:, spieralyscie mnie kiedy czekalam i marudzilam Wam o becie , o czekaniu na wyniki... Jejkuu ale to zlecialo..kiedy????
Ale mimo mojej krotkiej szyjki i ciagle ladowaniu w klinice, NIE DAM SIE :-D i jeszcze musicie poczekac na Oliviera i Olivie :-D
 
Ostatnia edycja:
Edenlyne,cudnie ze sie odezwalas,bo ja panikara umieralam juz ze strachu,co z Toba...i pisz nawet z teflonu;-) ;)bo my tu w glowe zachodzimy gdzie sie podziewasz:szok:
 
Edenlayn, cieszę sie, ze nadal spakowane jestes;) uśmiałam się z Twojego M, ktory o malo z krzesla nie spadl na wieac o dwoch chlpakach;) dobrze, ze atan rzecz pozostal jaki byl i bedzie parka ;) trzymaj się tam i nie dawaj, jeszcze moment i... ;) kciuki za Ciebie nie puszczam;)

Najki, w środę zrobie bete. Ostatnio w 8dpt była już trzycyfrowa, więc jak Ma coś wyjść, to już będzie.

Moniusia, to będzie jutro wyprawa;) uwazjavie na siebie i przywoezcie dobre wieści :)
 
reklama
Anika,jak Ty sie czujesz,ktos sie mebluje ?czy postanowilas kompletnie zapomniec i czekac do srody co bedzie?

Ja sie juz nie moge doczekac 24 lutego,skomplikowane to wszystko ale powoli ogarniam temat:tak:
 
Do góry