reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej
Ja nie robie w Polsce tylko w Londynie i nie zbyt kojarze nazwy lekow jak czytam nazwy gdy dziewczyny opisuja.Po transferze bralam czopki(progesteron chyba) przy 3 probie dodatkowo crinone zel dopochwowy i zastrzyki clexane
Nie stresuj sie bo to jest najgorsze,trzymam kciuki kochana za Coebie
 
reklama
czesc
Swiete slowa!Ja podchodze do 4-tej proby ale pierwszej z mrozaczkow po 3 m-cach od pobrania dopiero bedzie tranfer.Masz jakies wskazowki lub informacje?Pozdrawiam
 
Hej
Ja nie robie w Polsce tylko w Londynie i nie zbyt kojarze nazwy lekow jak czytam nazwy gdy dziewczyny opisuja.Po transferze bralam czopki(progesteron chyba) przy 3 probie dodatkowo crinone zel dopochwowy i zastrzyki clexane
Nie stresuj sie bo to jest najgorsze,trzymam kciuki kochana za Coebie
No hej to tak jak ja w uk
A w ktorej klinice ja na Hammersmith
 
Ja w Homerton
Kiedy robilas?Za ktorym razem sie udalo i czy ze swiezych czy mrozonych?Bardzo dziekuje za czas;)
Ja po raz drugi mialam teraz 6 stycznia podane dwie mrozone pieciodniowe blastocysty czy sie udalo nie wiem test pozytywny usg 1 lutego a dzis mam miec tel kiedy pomiar bety
I zostalo wszystko w rekach Boga
Tym razem bardzo sie oszczedzam wiekszosc czasu jestem w lozku
Biore takie leki
Cyclogest w czopkach 400 mg rano jeden I wieczorem doobytniczo
Evorel estriadol w plastrach dwa co drugi dzien na brzuch
Nospa
Kwas foliowy 5mg
Magnez
Pierwsze podejscie ze swierzych mialam rok temu jednego zarodka niestety nie udalo sie choc widzialam dwie kreski ale tylko na nie dlugo
Nic sie nie martw bedzie dobrze
Rozumiem zeby ze to Twoje pierwsze podejscie
 
Hess trzymam kciuki za betę i pomyślne wiadomości.
Któraś z Was wcześniej pisała o przeziębieniu w trakcie transferu. Czy jest ono jakaś przeszkodą?

A31 mogę spytać dlaczego czekasz aż 3 miesiące? Wyobrażam sobie to zniecierpliwienie...
 
Magda, nie kusi mnie robienie testów. Abslutnie. Wręcz wolałabym odwieść moment zrobienia bety. Jak się czujesz? PrzeZiębienie ustępuje? A Ty bierzesz encorton?
 
reklama
anika, za Ciebie wielkie kciuki trzymam też cały czas! :*

Hess, jak się macie ? :-D

fruit, gdzie się podziewasz, jak się masz?:) gdzie kalendarz :D? Jak się nie wyrabiasz to możesz mi oddać :) Chyba, że nie chcesz to oczywiście prowadź:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry