reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

witam wszystkie szczęściary i wszystkie w krótce szczęśliwe. Jestem tu nowa i szukam ciągle nowych potwierdzeń tego że mam szanse na dziecko. Z związku byłam 6 lat i nigdy nie myślałam że mogę mieć problem z zajściem w ciąże, a teraz po 2 latach małżeństwa skierowano nas na in vitro. Leczymy się inwimedzie w warszawie co możecie mi powiedzieć o tej klinice. oczułam miłe nastawienie, ale różnie to działa. teraz jestem na anty. pozdawiam wszystkich
 
reklama
dzięki wam i mam nadzieje że bedzie ok:) Iszka za Ciebie też trzymam kciuki!
no ja jutro już wyjeżdżam do Wrocławia i tam zostaje aż do transferu a po nim w poniedziałek powrót do domu i dwa dni poleże w domu, a potem do pracy-jak narazie takie plany,ale zobacze czy sobie tego leżakowania nie przedłuże troche:)więc moje kochane będę odcięta od neta do poniedziałku pewnie włącznie więc dopiero po dam znać co i jak poszło..a za was trzymam mocno kciuki i myślami jestem cały czas z wami:blink:
 
lolitka-> betka super, gratuluje i jednoczesnie trzy´mam mocno kciuki za wielki przyrost. Tak sie ciesze:-)
Asiiek-> gratuluje 2 pecherzykow i witam w gronie zaciazonych podwojnie:-)
Lulin-> betka rosnie, a to najwazniejsze. Nie zawse wszystko dzieje sie ksiazkowo, wiec sie nie martw.

Witamy nowe forumowiczki, widze, ze grono sie powieksza:-)
Ja rowniez podsylam wiruski z 27tygodnia
 
Cześć laseczki , mimo ze nie piszę zbyt często ale cały czas podglądam co się u Was dzieje.Kiedy mam chwile zwątpienia czytam sobie Wasze wpisy i od razu mi lepiej jak widzę ze Asiek szczęśliwa Iwka też i wszystkie zafasolkowane to aż serce rośnie. Ja swoją drugą walkę zaczynam pod koniec sierpnia a już mam stresa. Strasznie Wam kochane zazdroszczę ale też bardzo się cieszę i gratuluje.
 
Cześć Dziewczyny, idę zaraz jakieś małe zakupy zrobić.
Asiiek normalnie przy Twoich wynikach wpadam w kompleksy... zazdroszczę Ci, bo masz już właściwie pewną sytuację i to podwójną.

Poszperałam trochę w necie i jakoś ten mój pęcherzyk wyjątkowo mały - 4mm -wskazuje na 4tydzień, a nie na 6t. Trochę się martwie, mam nadzieję, że urośnie i pojawi się w nim wszystko, co potrzebne. Najgorsze jest znowu to czekanie...

Miłego dnia!
 
Witajcie po prawie 3 tygodniowej przerwie Kochane Koleżanki.
Bardzo się cieszę kolejnymi udanymi podejściami i serdecznie GRATULUJĘ nowym Mamusiom :):):). Lolitko Tobie gratuluję szczególnie i mocno trzymam kciuki, teraz już musi być wszystko dobrze, Ty na to szczególnie zasłużyłaś!!!
A ja wczoraj wyszłam ze szpitala, leżałam prawie 3 tygodnie, zrobił mi się krwiak w macicy większy od fasolki i dostałam 2 razy krwotoku... myślałam, że już po wszystkim, ale jakoś szczęśliwie krwawienie się skończyło. Zostały plamienia, ale teraz już tylko leżenie... Buziaki!!!
 
reklama
Do góry