reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny


dziekuje za modlitwy... na razie sie jakos trzymam. znalazlam mozliwosc zrobienia bety i moja w 13dpt jest 170... w srode powtarzam zeby zobaczyc czy rosnie prawidlowo.... modlcie sie nadal

Lolitka,
wszystko jest OK- beta jak należy, skąd pomysły że"czarno to wygląda"?? Trzymaj się dzielnie, tym razem musiało się udać!
 
Hejka dziewczyny! ja juz po wizycie..no i sa dwa pecherzyki ciązowe!!!:tak: Beta dzisiaj 23177!!!!! kolejna wizyta za tydzien i wtedy powinny juz byc serduszka :-) wszystko jest super..mam zmniejszone dawki leków..mam dalej zwolnienie na miesiac...

lolitka super betka..mocno za Ciebie zaciskam :tak:
iwka i jak tam u Ciebie?
 
Asiiek, ale beta!!! Ja z moim 3496 mogę się schować. U mnie widać w dole macicy 1 pęcherzyk 4mm, Twoje pewnie już dużo większe przy takiej becie? Dawki leków też mam pozmniejszane. Kolejne usg też masz 8.08??
 
Asiiek no to bedzie dwojeczka :) Ale fajnie :-)
Iwka55 u Ciebie jeden maluszek,tak jak u mnie :tak:

Lolitka200 kciukasy zacisniete na maksa.Betka ladna,wiec musi byc dobrze:tak:
 
Asiiek, ale beta!!! Ja z moim 3496 mogę się schować. U mnie widać w dole macicy 1 pęcherzyk 4mm, Twoje pewnie już dużo większe przy takiej becie? Dawki leków też mam pozmniejszane. Kolejne usg też masz 8.08??

tak, tez mam 8 ..hihi czyli znowu sie spotkamy :-) moje malenstwa maja 11,4 oraz 18,5 wiec to spore kolosy hihi
 
reklama
Do góry