reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pokickalo mnie sie - toc Ty eskimoski masz, to juz po hormonach
Wiec niby zdrowe cialko, ale nie robilabym wogole testu w pierwszym tygodniu. Trza czekac jak przy normalnej ciazy
 
Witam dziewczyny. Wczoraj mialam pierwszy tranfer z mrozaków. trzymacie kciuki- doktor kazał mi odczekac tydzien i zrobic test :) juz siedzę jak na szpilkach :). Mrozaków zostalo mi jeszcze 12 - ale mam nadzieję ze za pierwszym razem sie uda.
Caluski aska
Hejka Aska po tygodniu?????????ja mam za sobą juz dwa in-vitro i dwa transfery i lekarz zawsze kazał mi czekać z teściorem 14dni wiec w szoku lekkim jestem że po tygodniu powiedział Ci że możesz zatestować.Ale cóż co lekarz to inne podejście. Trzymam kciuki za to żeby fasoleczki zostały z tobą przez kolejne 9mcy:tak::tak::tak: Ja kolejne podejście w lutym mam nadzieję ze tym razem pozytywne.Pozdrawiam
 
Ja eskimosków mam na kilka tranferów, wiec jak teraz nie wyjdzie to znowu bedziemy tranferowac. Pozdrawiam i zyczę upragnionych dzieciaczków.
 
Aga
to jednej daty bedziemy. tez w lutym zaczynam stymulke
Lolitko ja juz jestem w trakcie stymulki , jestem teraz na długim protokole te dwie wcześniejsze próby mieliśmy na krótkim. Wiec licze na to że zmiana lekarza i ten długi protokół przyniosą nam szczęście.Także w lutym jakoś chyba na poczatku będę miała punkcję i transferek , ale moje nastawienie jest raczej kiepskie choć zdarzają się i lepsze dni pozytywnego myślenia. A ty na jakim protokole miałaś wcześniejsżą próbę?

Ja eskimosków mam na kilka tranferów, wiec jak teraz nie wyjdzie to znowu bedziemy tranferowac. Pozdrawiam i zyczę upragnionych dzieciaczków.
Asieńko a ile masz podawanych mrozaczków?Ja tez miałam dużo mrożonych , ale niestety po rozmrożeniu sporo poległo. Jeden jeszcze został, ale zdecydowaliśmy się zmienić lekarza i podjąć kolejną próbę całego IVF tak jak wspomniałam wcześniej teraz na długim protokole. Trzymam za was kciuki:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mialam mrozaków 14. Teraz zostalo ich 12. Pierwszy transferek i udalo sie rozmrozic dwa teraz czekamy. To silne osobniki :). A dziewczyny mozecie mi wytlumaczyc co znaczy dlugi protokół i krótki??
Bo ja dostawalam hormony przez 7 dni pozniej punkcja i zamrozenie ze wzgledu na hiperstumulację.
Pozdrawiam
Aska
 
Ostatnia edycja:
Aga

Ja bylam na dlugim i prawdopodobnie teraz tez bede an dlugim bo mam jajniki wygladajace polistycznie wiec dlugi jest bardziej odpowiedni. Ja stymulke dopiero zaczne w drugiej polowie lutego, okolo 22 moze

Aska
Jak nic innego wczesniej nie dostawalas to mialas krotki, bo w dlugim dochodzi jeszzce wyciszanie przed stymulka
 
reklama
Ja mialam mrozaków 14. Teraz zostalo ich 12. Pierwszy transferek i udalo sie rozmrozic dwa teraz czekamy. To silne osobniki :). A dziewczyny mozecie mi wytlumaczyc co znaczy dlugi protokół i krótki??
Bo ja dostawalam hormony przez 7 dni pozniej punkcja i zamrozenie ze wzgledu na hiperstumulację.
Pozdrawiam
Aska
Asieńko to piękny wynik własnie, tyle mrozaczków;-)Ja miałam wcześniejsze dwa IVF tak jak teraz ty na krótkim protokole tzn że przez 7dni rano dekapeptyl wieczorem gonal ,punkcja transferek, a teraz na tym długim protokole najpierw wyciszanie(tabletki antykoncepcyjne)choć i te miałam na krótkim. Teraz mam co drugi dzień zastrzyk z decapeptylu tzn jego odpowiednika diphereline, 23monitoring krew i będę dostawała gonal tez chyba przez ok 7dni w zależnośi co będzie pokazywało usg i potem punkcja 4-5dni i transfer bardzo chce wierzyć że tym razem już nam się uda , ale jest mi bardzo cięzko, zważywszy na to że według wszystkich badań których nie sposób zliczycz wszystko z nami w porządku wiec nie rozumiem dlaczego?????????????????????????????
Lolitko będę trzymać za ciebie kciuki wierząc że tym razem obu nam się uda:tak::tak::tak:moja koleżanka z pracy jest w ciązy i mówi że taraz ona mi będzie codziennie dawała mnóstwo pozytywnych fluidków, i tym razem się uda :tak::tak::tak:Pozdrawiam was kochaniutkie fajnie że jest to forum , choć chwilowo mam kryzys i żadko się na nim udzielam to podczytywanie go bardzo mi pomaga;-)

Aga

Ja bylam na dlugim i prawdopodobnie teraz tez bede an dlugim bo mam jajniki wygladajace polistycznie wiec dlugi jest bardziej odpowiedni. Ja stymulke dopiero zaczne w drugiej polowie lutego, okolo 22 moze
Lolitko a nasz lekarz jak zadaliśmy mu pytanie dlaczego długi to powiedział nam że jego zdaniem tan długi jest lepszy i u nich w klinice zawsze stosują długi protokół poprostu, bo jak wspomniałam wcześniej u nas z badań wynika że wszystko oki.Rozumiem że ty ten długi miałaś wcześniej tak jak ja mam teraz czy tylko tyle że długi bo anty?Pozdrówka raz jeszcze:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry