reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aga

Ja bylan na dlugim bez anty, choc czesto anty dodaja....
Dlugi bo mialam wyciszanie Suprefactem przed gonadropinami. Bralam suprefact przez 20 dni zanim zaczelam stymulke... Klulam sie przez 35 dni lacznie i mialam ponad 50 zastrzykow

W dlugim zawsze bierzesz agoniste zeby wziasc kontrole nad Twoja przysadka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka Lolitko aż tyle dno kłucia, toż to masakra jakas jest.:-(no ale czego się nie robi żeby się udało prawda , to ja aż tak dużo zastrzyków nie miałam. zobaczymy ile będę miała przepisanego gonalu , ale to okaże się w sobotę;-)
Buziolki
 
ano jest klucia....brzuch caly siny....ale co tam....trza do przodu wozek ciagnac
a Ty czym bedziesz szprychowana gonalem?
 
Oj tak gonalem , mam nadzieję ze zadziała na mnie tak jak zawsze dobrze i nie będą to duże ilości bo ja gonalu zawsze miałam niewiele bo tak dobrze działał.
HM....mówisz brzuszek siny?a sama robisz sobie zastrzyki?
Bo mi robi mężuś ja bym w życiu sama się nie ukuła;-)
 
Wiecie co dziewczyny jestem wsciekla na siebie mierzylam temperature i nie wiem po co, teraz ciagle mysle ze nic z tego. Buziole i powodzenia dla Was.
Aska
 
Aga

Tak, ja sie sama klulam. Nie dam sie nikomu dotknac. Samemu mozesz czuc bol i jesli w zle miejsce trafilas wycofac sie i kluc gdzie nie boli (jak trafisz w zylke to boli)
 
Aga

Tak, ja sie sama klulam. Nie dam sie nikomu dotknac. Samemu mozesz czuc bol i jesli w zle miejsce trafilas wycofac sie i kluc gdzie nie boli (jak trafisz w zylke to boli)

Wiecie co z tym kłuciem to miałam taki przypadek ze poszłam do przychodni a tam nie chciała kobita zrobić mi zastrzyka w brzuch :). zadzwoniłam do przychodni nieplodności okazało się ze już nie zdążę dojechać przed zamknięciem wiec pani wytłumaczyła mi przez telefon jak należy to zrobić i się odważyłam. Teraz nie dałabym nikomu żeby robil mi zastrzyki w brzuch.
pozdrówki
 
Wlasnie sie dowiedzialam ze bede na krotkim protokole... Nie jestme z tego za bardzo zadowolona bo z moimi jajnikami powinien byc dlugi


Ale mialam sredniej jakosci jajeczka, wiec cos musieli zmienic w procedurze zeby poprawic jakosc. Mysla ze zmiana protokolu moze pomoc. Czy pomoze zobaczymy...

Zaczynam stymulke od okolo 20 lutego
 
reklama
Do góry