reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiega imion

Liv to śliczne imię! Jakbym mieszkała w Polsce to jednak nie zaryzykowałabym chyba że rzeczywiście byłoby to imię z moich marzen i wtedy warto go bronić :) Liwia tez ladne, ale Liv bardziej eleganckie
 
reklama
betina dziękuję:) chociaż marzy mi się drugi chłopiec to jeśli będzie dziewczynka, to imię ma u mnie największe szanse

Liv ślicznie:-) zresztą Liwia można mieć w papierkach wpisane a Liv wołać jako zdrobnienie.

coś mi jeszcze dzisiaj Tereska chodzi po głowie nie wiem czemu:eek:
 
Ja też jakoś fanką tych "wiekowych" imion nie jestem a szkoda bo miałam super Dziadków i chętnie bym ich w ten sposób "upamiętniła" Tak więc Zabka rozumiem Cię doskonale choć ja też fanką imienia Wojtek nie jestem, a raczej Wojtków których znam;-)
Mnie się podobają oryginalne imiona, Liv bardzo ale myślałam o tym jako zdrobnieniu od Oliwia ale Liwia super!
My z Mężem mamy "zabawę" wymieniamy imiona alfabetycznie, wszystkie jakie znamy na daną literę osobno chłopców i dziewczynek i w ten sposób typujemy co nam ewentualnie się podoba ale póki co to właśnie bardziej zabawa, wybierać zaczniemy jak będziemy wiedzieli co się kryje moim brzuchu:-)
 
ala Gniewko super! Ale to samodzielne imię czy zdrobnienie? Ja w pierwszej ciąży chorowałam na imię Mieszko - tak strasznie mi się podoba! Niestety zupełnie nie pasuje do nazwiska, bo też się kończy na o :( No i mamy właśnie Julka - Juliusza :)
 
Imię dla córeczki to Maja albo Zosia.
Dla chłopca nie możemy wymyślić, więc straszę narzeczonego, że jak nic nie wymyśli, to będzie Zygfryd ;)
Jakoś tak dziwnie czuję, że to chłopczyk :)
 
U nas już wybór zawężony do dwóch propozycji dla chłopca i dwóch dla dziewczynki. I na razie temat odsunięty na bok ;) Jak poznamy płeć wybierzemy ostatecznie.
Dla chłopca Ziemek lub Ignaś (Ziemowit lub Ignacy)
Dla dziewczynki Łucja lub Lilianna.
 
reklama
Do góry