reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

reklama
Kasia ja sie też nie moge doczekać ponoć wysyłka 19.12 a dostarczenie 20.12 czyli na styk
no i też chciałabym już móc czytać normalnie książeczki a nie opowiadać:-(
Zamówiłam też dwie książeczki z tej serii
BABYLANDIA :): Ruchome obrazki
bardzo mi sie podobają ale będą na zaś, bo Mateusz jedną małą miał i powyrywał kilka rzeczy
ale książki warte wg mnie :-)
 
kati zamówienie niezłe :tak:

ja jutro odbieram swoje w empiku, a w arosie juz w koszyku prawie 20 pozycji nastepnych :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

a Mati polubił Babo chce, coraz czesciej po nią siega, ogólnie to coraz czesciej bierze ksiazeczki i sam przeglada, a potem przybiega po mnie i trzeba czytac
ale u nas z Bobo szału duzego nie ma...

co do wierszy w duzym formacie to ja narazie zaczekam, wole kupic mniejsze ksiazeczki z aksjomatu z wierszykami i na razie na pewno starcza nam do czytania

edit
kati
jesli piszesz o tym co oni pisza pod zamówieniem to nie chce cie martwic ale to są daty wziete z ksiezyca, ja ostatnio zamawiałam 27 listopada i pisało ze wysla 28 listopada a naprawde wysłali dopiero 30 :baffled:
 
Ostatnia edycja:
A Młoda właśnie dostanie pod choinkę taką książeczkę nie dość, że rozkładaną, to i co gra i świeci :tak: Jest w stanie zmaltretować wszystko, bardziej popularne książeczki są po prostu mniej lub bardziej zniszczone :-( np. "Mój psiak jest podobny do mnie" zauważyłam naddarte skrzydełko które się odgina :baffled:
 
kati seria rzeczywiście warta uwagi, ale u nas może za 2 lata, Kubi by ją rozłomotał w 3 sekundy :-D mam nadzieje, ze zamówienie dojdzie przed świętami!

mamoM ooo nowe recenzje jutro będą :cool2: a co już się w arosowym koszyku znalazło... ja jak wpadnę na coś ciekawego to wrzucam do przechowalni na merlinie - mam 68 pozycji :-D

forever co to za świecąca ksiażeczka? zaintrygowałaś mnie:tak:
 
kati:szok: szaleństwo:szok: zazdroszczę straszliwie:zawstydzona/y::sorry2: Ruchome obrazki też nie dla nas, Muminki. Zabawa w chowanego już są okienka pozaginane...
mamoM to jutro odbierasz i przeglądasz zamówione książeczki:-) faaaaaajnie;-)
forever świeci i gra...? i Tobie też się podoba???:-p
kasiu w moim zamówieniu na merlinie też jest Lama, hmmm zobaczymy... na arosie mam parę pozycji, które chciałabym kupić - wszystkie o kotach hihi
Kotostrofy czyli o kotach strofy - Fr�czek Agnieszka - Aros - dyskont ksi��kowy - hurtownia ksi��ek
Cukierku, ty �obuzie! - Waldemar Cicho� - Aros - dyskont ksi��kowy - hurtownia ksi��ek
Przygody kota Bibelota - Sosnkowska Zofia - Aros - dyskont ksi��kowy - hurtownia ksi��ek
Kotka Trajkotka - Dmitroca Zbigniew - Aros - dyskont ksi��kowy - hurtownia ksi��ek
dopiero później zobaczyłam, że 'Kotostrofy...' były też w merlinie (na arosie parę groszy taniej, no ale szkoda bo bym w jednym zamówieniu miała)
 
martadelko 'Kotostrofy' i 'Przygody kota Bibelota' wyglądają zachęcająco :tak: Kotek na okładce cukierka ma mega wielkie oczy :-D a ostatnia pozycja chyba niedostępna? Emi wielka kociara jest ;-) mój pomysł już znasz (żywego!)
 
reklama
Martadelka, Kasiawilde - migająco - grająca książka jest taka Migaj, migaj, gwiazdko mała - Patrycja Zarawska - Lubimy Czytać
Kasiawilde - a co z lamą nie tak ?
Zajrzałam do arosa i mam pytanie - czy tam można włączyć filtr np. wiekowy ? Jakoś nie mam ochoty na przeglądanie ponad 400 stron. :sorry: Jak na razie znalazłam pojedyńcze książeczki z ciekawych Wydawnictw np. Ene Due Rabe i malowanki na zasadzie wody i pędzelka, a kolory już są niejako zapisane na kartce.
 
Do góry