reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

książeczki - UWAGA!!!! silnie uzależnia!!!

Ha, no może na zapas ale na elmerze i czereśniowej ( Madzioolka mamy wiosnę) zaoszczędziłam 20 zł!! A prędzej czy później i tak bym je nabyła! Czereśniowa na później Madziiolka?? Ja nie daję teraz tylko dlatego, że mamy Mamoko ale absolutnie nie jest na później! Tzn. na później też- żeby sledzić kolej losów bohaterów ,ale już teraz ma frajdęwielką i sam nad mamoko siedzi- wczoraj 0,5 h i wyszukuje auta, domy, lampy, buty...
 
reklama
u nas też mamoko jest na dłuzsze czytanie. Przez pierwszy tydzień ogladalismy baaardzo długo, teraz Marysia wybiera o kim mówimy. Szukamy na obrazku i opowiadamy historię - to też przecież jak najbardziej na teraz. Np o kroliczkach które zgubiły braciszka, o piesku który skaleczył się w łapkę i był u wtwrynarza. Historyjki jak najbardziej na czasie:)
 
No Maja jeszcze książeczkowo nie na tym etapie co Marysia czy Mieszko, u niej dłuższe skupienie na ksiązce nie przejdzie, nawet jak próbuje ją zainteresować opowiadam i wymyślam historyjki to po chwili wstaje i idzie albo po nastepną książke albo do innych zabawek
 
Trasiu wysłałam Ci PW póki co :-)
I wiecie co wysłałam zamówienie - moi rodzice zapłacą za połowę i bedą mieli dla Mateusza książeczki na prezent na różne okazje :-) jak to mój tato powiedział :-):-):-) kochani są ogromnie :-D
A czy Wy wiecie czy w Arosie mozna domówić kilka sztuk bo zapomniałam o kolorowankach dla chrześnic naszych...?
Aestima popatrz dla Miesia:
Mieszko pi
 
ja też dziś złozyłam zamówienie na arosie, na 213 zł, jedna książka dla mnie , jedna dla T, jedna dla teścia a dla Mai 13 :-) no i skusiłam się na "zimę na ulicy czereśniowej" :-)nie mogłam się oprzeć :-p
 
No Maja jeszcze książeczkowo nie na tym etapie co Marysia czy Mieszko, u niej dłuższe skupienie na ksiązce nie przejdzie, nawet jak próbuje ją zainteresować opowiadam i wymyślam historyjki to po chwili wstaje i idzie albo po nastepną książke albo do innych zabawek

Madzioolka mój Mati tez zdecydowanie nie na tym etapie "czytania co Mieszko, czy Marysia,ale mysle ze z czasem wszystko sie zmieni

widze ze aros ma niezłe zamówienia przed swietami :-)

Madzioolka oby na swieta ci dostarczyli bo u nich to czas realizacji dosc długi niestety :sorry:

kati nie mam pojecia co do domówienia czegos, moze najlepiej zadzwonic do nich i zapytac
 
Teraz ja ... wreszcie :-p
Ale najpierw o serii Mamoko - jak dla mnie - nie mówiąc o Młodej - za dużo :sorry: Coś na podobnej zasadzie - same obrazki widziałam Wydawnictwa Tatarak - literatura skandynawska ;-) - i to mi przypadło do gustu. :tak:
No ale moje zamówienie - większość książeczek omawianych więc będę linkować tylko te nowe.
Seria "Gdzie kto mieszka?", "Co kto lubi jeść?" "Co kto robi?" - podobają mi się - tekst też ;-)- w pierwszej kolejności
Cztery kolorowanki kompatybilne z "Obrazkami dla maluchów"
Eric Carle "Od stóp do głów" - do poćwiczenia ;-)

"O zimie" - zdecydowanie przyszły rok o ile nie później
Seria "Skąd się bierze mleko?" "Skąd się biorą jajka" "Jak powstaje chleb?" - dobry zakup
Julian Tuwim "Warszawa" http://merlin.pl/Warszawa_Julian-Tuwim/browse/product/1,379106.html- nie za urodziwe ale patriotyzm lokalny :happy:
Seria "Co słychać na....? " - brakuje mi tylko stacji paliw do kompletu bo wojska - chyba jest - nie zamierzam kupować :no: - fajne
Co się dzieje pod ziemią w mieście i na wsi i jak to jest zrobione pojazdy - też ok
Małgorzata Strzałkowska "Alfabet z obrazkami" http://merlin.pl/Alfabet-z-obrazkam...ita-Andrzejewska/browse/product/1,780158.html - b. ładna i...elegancka książka
Wiersze i wierszyki Chotomskiej i Tuwima Wydawnictwa Wilga - sztywne kartki, kolorowe ilustracje
Nawet nieszczęsne "Przytulanki" nie okazały się aż tak bardzo paskudne... :no:
Za nieudane raczej - przynajmniej jak dla mnie a więc trafi do pudełka "prezent" - Co kryje się na zamku http://www.aksjomat.com/index.php?s=karta&id=587 - po Aksjomacie spodziewałam się większej dokładności, odpowiedniejszego tekstu itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak ja marzę o Mamoko i ulicy czereśniowej!

forever wzorowy post :) czyli w większości zadowolona jesteś? teraz tylko czekać na opinie Krysi :) a czemu 'O zimie' na przyszłość? Myślisz, że Młoda nie będzie zainteresowana?
 
Do góry