reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

Maluszkowi to raczej w brzuszku nie zaszkodzimy. Moja lekarka powiedziała,że w cukrzycy ciężarnych chodzi o produkcję insuliny przez maluszka za nasz organizm. Jest to istotne, aby wyrównać ją u niego po porodzie.
 
reklama
a ja dostałam skierowanie wczoraj i od razu kupiłam sobie 50g glukozy. już widzę z jaką "ogromną radością" będę to pić. mi kazała zrobić badanie w 28 tyg.
 
ile kosztuje to badanie mniej więcej ??? niestety wszystkie badania robię prywatnie, więc nie chcę być zaskoczona tak jak ostatnio, kiedy kobietka mi powiedziała 130 zł :(
 
kasianka pisze:
ile kosztuje to badanie mniej więcej ??? niestety wszystkie badania robię prywatnie, więc nie chcę być zaskoczona tak jak ostatnio, kiedy kobietka mi powiedziała 130 zł :(
W Laboratorium w którym zawsze robię badania kosztowało chyba 7zł. Nie pamiętam dokładnie, ale za morfologię+mocz+glukozę zapłaciłam chyba 18, góra 20 zł. ;)
 
dzięki Anian , w takim razie to jedno z niewielu tanich badań :) (ja ostatnio miałam toxo, różyczkę, morfologię i cukier chyba..więc się nazbierało)
 
dziewczynki!! a ile czasu czeka sie na wyniki, bo ja w poniedziałek mam iść do gina, a jeszcze nie zrobiłam tego wyniku. Czy jak pójdę w piątek, to zdążą do poniedziałku ???
 
Kinga, badania robiłam w sobotę a wynki miałam w poniedziałek. Ale wydaje mi się, że takie przesunięcie w wynikach spowodowane było tym, że w tym laboratorium nie wykonują badań przez weekend. A jak pójdziesz w piątek to na pewno zdążysz ;)
 
dzieki anian! kamień z serca. Jakoś nie umiem zmobilizować się i wyniki krwi robię na ostatnią chwilę. Nie cierpię jak mnie kłują!!!
 
reklama
Jejku!! mam w domu glukozę, muszę ją wypić na godzinę przed badaniem i..... ściemniam, jakoś nie mogę sie przemóc, żeby ją przygotować i łyknąć :(
 
Do góry