reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

KingaP- trzymam kciuki. Ja jeszcze nie robiłam badania, ale mnie to niedługo czeka.
I jakoś nie czuję się szczęśliwa z tego powodu. Daj znać, jak było...
 
reklama
cała akcja odbyła się i to z powodzeniem ;)

byłam dzielna, bo napój nie jest taki zły, wcisnęłam sobie cytrynę. Gorzej było dojechać do przychodni i wrócić z powrotem, bo bylo mi słabo z głodu. A jak dopadłam do lodówki, nie wiedziałam za co chwycić... :) Ale zostaje takie dziwne uczucie w żołądku...

Żyję i mam się nieźle!! :D
 
dzięki :) mam nadzieję, że w całym ciążowym czasie będę taka dzielna

jakoś nie potrafię przemóc się do pobierania krwi, a Wy?? Myślałam, że będzie mi to przychodziło z większą łatwością, a tu co miesiąc mam stresa
 
ja ide w poniedziałek na krzywą mieli mi robić w szpitalu ale wolałam już iść do domu w końcu 2 tygodnie tam byłam
 
Ja już to raz przeszłam i zgadzam się że nie takie to straszne, naprawde, nikt mi wtedy o cytrynie nie powiedział , było słodko (co ja mówię- mdło!) ale w porownaniu do dentysty to pestka!! w przyszłym tygodniu znowu krzywa cukrowa, grunt to mieć coś ciekawego do czytania na tą godzinkę
pozdrawiam, trzymajcie się!
 
reklama
Ja już myślałam że nie będe musiała tego badania robić bo poprzednio miałam jakoś wcześniej, chyba na początku 6 miesiąca no ale teraz to chyba jakiś standard jest , ciekawe, skoro morfologia i mocz w normie to myśle że powinni odpuścić
no ale trudno, co zrobić nie jestem lekarzem moze to ma jakiś sens
 
Do góry