reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

reklama
Ja również otrzymałam skierowanie na krzywą, ale mam inne wytyczne :), muszę wypić 50 gram dokładnie godzinę przed pobraniem krwi, do wody z rozpuszczoną glukozą nie mogę dodać cytrynki, bo wtedy badanie może wyjść nieprawidłowo (wrrrr, ja czytałam, że można, ale moja gin twierdzi inaczej), poza tym mam być bez śniadanka. To badanie mam zrobić w pierwszych dniach grudnia, więc niedługo...
 
mi też gin doradził cytrynkę :)
bo ja wprawdzie za słodkim bardzo jestem ale spodziewam się, że za glukozą niespecjalnie :)

a żelaza nie biorę bo mi po nim źle. zażeram się natką pietruszki i szpinakiem za to..mam nadzieję, że skuteczne będzie
 
Ja zaczęłam brać żelazo na noc,witaminki również i jest mi z tym lepiej :), a poza tym też zajadam się natką pietruszki, robię z niej sosik :), czyli do 2 łyżek jogurtu naturalnego, 1 łyżki majonezu dodaję sporą ilość natki (garść) + 2-3 ząbki czosnku + sól i pieprz, to wszystko łączę i rozdrabniam malakserem i wychodzi super zdrowy dodatek do mięs :)
 
reklama
fajnie Anik, spróbuję bo ta "żywa" natka już mi uszami wychodzi... na razie nie biorę żelaza bo jeszcze nie jest tragicznie. jak coś będzie nie tak po kolejnym badaniu to się zmuszę i do żelaza...
 
Do góry