reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

reklama
agao po krzywej 75 po 2 godzinach 170. Ale po każdym posiłku po godzinie do 120 nie dochodzi. Więc wiem że to na tle nerwowym. Raz jak sie na męża wkurzyłam to mi sie cukier podniósł do 147 Po 10 minutach jak ochłonełam miałam 116 :)
 
Z miłą chęcią tylko że w poradni tam do której chodze jest jhedna baba która zajmuje się babkami w ciąży z podejrzaną cukrzycą - szpital uniwersytecki UJ . W środe ide do gina pogadam z nim na ten temat. Jak by wsio było ok to zostały by mi tylko 4 wizyty w tej poradni - albo wytrzymam albo wogóle nie będe tam jeździć albo zmienie na jakiegoś prywatnego. Gin z pewnością mi pomoże.
 
ten Twój gin jakiś niepewny tu wysyła w razie co a tu płci nie jest pewien musisz go postraszyć że zmienisz lekarza

mój zaczał się z płcią starać jak się dowiedział że przed 12 tyg byłam na 3d i wtedy za wszelką cenę chciał się pokazać że on ijego 2d są lepsze
 
aa no chyba że tak

to mu na ambicję wiedź i powiedz że on taki zdolny i wogóle i napewno już zobaczy co trzeba ;)
 
reklama
ja już nie wiem jak to jest, mój cukier po godzinie od posiłku waha się w granicch 120 ale mój lekarz mówi że takie wyniki są dobre
 
Do góry