reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

monika podziwiam, ja po 75 gramach rzygałam jak kot...najlepsze jest to,że dopadło mnie na ulicy....ludzie patrzyli na mnie jak na pijaną,albo naćpaną ;D
 
reklama
maga_86 pisze:
monika podziwiam, ja po 75 gramach rzygałam jak kot...najlepsze jest to,że dopadło mnie na ulicy....ludzie patrzyli na mnie jak na pijaną,albo naćpaną ;D

maga u mnie dziś to samo!!!
łyknęłam 75g i myślałam, że się przekręcę jak po tych grześkach tydzień temu
wisiałam w poradni z głową wywieszoną przez okno, bez kurtki bo w cieple jeszcze bardziej mi było słabo :( :( :(
dzień mam z głowy ....
... biegunka, mroczki i wszelkiej maści inne dolegliwości żołądkowe .... koszmar
wyników jeszcze nie znam, będą w poniedziałek
a Tobie jak wyszły???? prawidłowo???

 
dowiem się dopiero we wtorek koga,ale na samą myśl,że coś będzie nie tak,albo co gorsza,każą mi je powtarzać robi mi się niedobrze..
 
wiecie co? to ja bede ta glukoze wypijac za Was wszystkie bo mnie ona wcale nie przeszkadza :) moje wyniki: na czczo - 72, po 1 godz z 75g. - 137, po 2 godz. - 115 niby calkiem niezle ale nasza pracownie zmienila normy 74-106
 
moje wyniki 75g glukozy to: na czczo - 72. po godzinie - 120, po 2 godz. - 123 !!!??!!?? :-[ :-[

z tym trzecim wynikiem chyba jest coś nie tak??

azik, iwosz - napiszcie coś proszę, czy ten trzeci wynik nie powinien się obniżać??????????????
 
A moj lekarz stwierdzil ze nie ma potrzeby robic mi krzywej- skoro wszystkie wyniki mam bardzo dobre, dobrze sie czuje i odzywiam nie przesadzajac z weglowodanami (bo tak naprawde jakby cokolwiek wyszlo to i tak tylko dietke stosowac trzeba), wiec bardzo jestem szczesliwa, ze mnie ta "przyjemnosc" ominela :)
 
Koga - faktycznie trochę dziwny ten trzeci wynik; zwłaszcza, że pierwszy i drugi masz jak najbardziej w porządku... Nie orientuję się w tym wszystkim aż tak dobrze, ale nie wiem czy nie powinnaś powtórzyć badania - niestety- bo może to jakiś błąd w oznaczeniu?
Może Azik będzie wiedziała coś więcej...
No i najlepiej by było jakbyś skontaktowała się ze swoim lekarzem.
 
koga pisze:
maga_86 pisze:
monika podziwiam, ja po 75 gramach rzygałam jak kot...najlepsze jest to,że dopadło mnie na ulicy....ludzie patrzyli na mnie jak na pijaną,albo naćpaną ;D

maga u mnie dziś to samo!!!
łyknęłam 75g i myślałam, że się przekręcę jak po tych grześkach tydzień temu
wisiałam w poradni z głową wywieszoną przez okno, bez kurtki bo w cieple jeszcze bardziej mi było słabo  :( :( :(
dzień mam z głowy ....
... biegunka, mroczki i wszelkiej maści inne dolegliwości żołądkowe .... koszmar
wyników jeszcze nie znam, będą w poniedziałek
a Tobie jak wyszły???? prawidłowo???

Dziewczyny, bardzo Wam współczuję, bo wiem jak to jest.
Czułam się tak samo po glukozie (wymioty, mroczki, osłabienie....fuj!!!)
A dlaczego powtarzałyście to badanie? Pierwsze źle wyszło, czy czegoś nie doczytałam???
 
dzięki iwosz!!! ten trzeci wynik powinien być wyższy cz niższy?

mokkate - ja krzywą robiłam pierwszy raz! tylko dopiero teraz i mam nadzieję, że nie będę musiała jej powtarzać :(
 
reklama
raczej niższy - po 2 godzinach poziom cukru powinien sie obniżać. Ale zapytaj, na serio, swojego lekarza, bo może u ciężarówek jakoś inaczej się na to patrzy - nie chcę cię wprowadzić w błąd...A wcześniej, jak robiłaś badania to cukier miałaś w normie?
 
Do góry