reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzywa cukrowa

Dla normalnych kobiet tzn nie słodkich z cukrzycą norma po posiłku godzinę to 140. Cukrzycowe podobno mają się ograniczać i wtedy mają do 120 :)
 
reklama
Ale my jesteśmy biedne. Ale najważniejsze żeby nasze dzidziulki urodziły się zdrowe.
 
idzia, fajnie że zmieściłaś się w normie, ale ledwo ledwo bo jest do 140. Ja już coraz lepiej znosze moją dietę. Już nie chodze taka głodna. Ale ciężko się przyzwyczaić.
 
Dziewczyny jak myslicie, czy mogę sobie pozwolić na kubek kakao? Tylko na takie rozuszczalne a ono jest z cukrem. Troche boje się eksperymentować
 
mi na studiach mówili ze nie ma co żałować sobe wszytskiego i że od czasu do czasu coś można, bo jak organizm się za bradzo przyzwyczai to jak tylko ciś weźmiesz innego niż trzeba to odbierze to jeszcze grzej ale wola twoja
 
lolcia - tak wiem ze to tuz pod granica (zle napisalam: powinno byc 136 ale to niewiele zmienia :) )
ale ogolnie czuje sie bardzo dobrze i nic nie wskazuje na klopoty - mam nadzieje ze tak juz zostanie :)
 
U mnie krzywa cukrowa wyszła dobrze a i tak musiałam powtarzać
wkurzałam się bo po pierwsze mnie to kosztuje(14zł) po drugie dwie godziny siedzenia nie służa mojemu kręgosłupowi, ani tyle godzin na czczo, no i ta glukoza taka wstrętna! i OLe muszę wtedy do teściów zawodzić , ubierać, rozbierać wychodzić z nią i moim brzucholem na trzecie pietro uFF!!

pytałam lekarza czy to konieczne a on ze to nie jego-widzi mise tylko to bardzo wazne zeby teraz wykryc nietolerancje glukozy

dzwonilam pytac o wyniki no i przekroczylam norme o 0,6 to chyba nic strasznego?
wizyte mam 2 lutego do tego czasu mi chyba nic nie bedzie
 
reklama
To ja jestem jakas zboczona bo ta glukoza wcale mi nie przeszkadza. Wypilam ja dosc szybko i bez oporow,mozna powiedziec ze prawie ze smakiem. Balam sie ze 75g to nie dam rady ale poszlo gladko i nawet nie bylo mi niedobrze. Moglabym nawet robic ja codziennie :)
 
Do góry