reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Taka Dorosła a takie brzydkie słowa 😲
Ty się jeszcze dziwisz jak wy tu się sapiecie o byle co ?
Jest dziecko to jest i nic wam nie da gadanie tutaj o odpowiedzialności.
Nawetbjqkbym coś źle zrobila przy wychowaniu to rodzice by mi pokazali jak to się robi. A wy od pouczania nie jesteście bo nie chciałam tego od was.
 
reklama
Hmm, Ty?
Ty twierdzisz, ze jesteś w tym wszystkim odpowiedzialna, ja dalej czekam aż podasz chociaż jeden przykład tej swojej odpowiedzialności :)
Sie nie doczekasz. Tez pytałam jaki ma plan jeśli rodzice by pomoc nie chcieli albo chłopak ale się nie dowiemy. Se poradzi jest odpowiedzią na wszystko. Także to już dużo mówi takiej osobie.
 
Ty się jeszcze dziwisz jak wy tu się sapiecie o byle co ?
Jest dziecko to jest i nic wam nie da gadanie tutaj o odpowiedzialności.
Nawetbjqkbym coś źle zrobila przy wychowaniu to rodzice by mi pokazali jak to się robi. A wy od pouczania nie jesteście bo nie chciałam tego od was.

Rodzice to nie wiem czy powinni Ci pokazywać jak to się robi 😅
 
Dobra, myślę że nie ma co się angażować bo cała ta historia jest mocno naciągana.
@aniaslu czy możemy zweryfikować czy to czasem nie troll ?
Tez myśle, ze możemy karmić trolla. Nawet jeśli nie, to mnie naprawdę ciekawilo by jaki plan ma taka 17 lata z zaplanowana ciąża. Bo po prostu jestem ciekawa. Są np wątki gdzie dziewczyny piszą o wpadce w wieku 17 czy nawet 16 lat ale z ich wypowiedzi widać odpowiedzialność, ze ogarniają sytuacje i maja jakiś plan, ze jak czytasz to sobie myślisz „wow bardzo dojrzała i odpowiedzialna osoba” A tutaj tylko siedz cicho ja se dam radę🤦‍♀️
 
Tez myśle, ze możemy karmić trolla. Nawet jeśli nie, to mnie naprawdę ciekawilo by jaki plan ma taka 17 lata z zaplanowana ciąża. Bo po prostu jestem ciekawa. Są np wątki gdzie dziewczyny piszą o wpadce w wieku 17 czy nawet 16 lat ale z ich wypowiedzi widać odpowiedzialność, ze ogarniają sytuacje i maja jakiś plan, ze jak czytasz to sobie myślisz „wow bardzo dojrzała i odpowiedzialna osoba” A tutaj tylko siedz cicho ja se dam radę🤦‍♀️
Kto powiedział że dla mnie to łatwizna będzie bo ja niby wszystko umiem . Hmm ?
Napisałam wyraźnie że wszystkiego zbyt nie umiem dlatego chcę się nauczyć, by ktoś mu to pokazać bozee
 
Myślę sobie, że czas zamknąć ten wątek. Do niczego on nie prowadzi.
Nikt nie wychowa 17 latki, która już została wychowana 🤷‍♀️.
Jak wyżej dziewczyny pisały, karmimy trolla. Dostała odpowiedź na swoje pytanie. A na racjonalne odpowiedzi, odpowiada zgodnie ze swoim aktualnym wiekiem.
Sytuacja już nie do odwrócenia, szkoda nerwów.
 
reklama
Po co ciągniecie ta dyskusje, skoro któraś z was napisała ze temat jest zamknięty ? 😅
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry