reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mam nadzieję że to nie jest poronienie 🥺
Jedziecie do szpitala?

Kurcze, weź faceta, taksówkę i jedźcie. Rozumiem, że jego rodzice też nie wiedzą? Znowu nasuwa mi się pytanie, jak chciałaś tą ciążę kontrolować.

Czemu nie poczekaliścke do Twojek 18tki, skoro to planowana ciąża? Bez wyrzutu pytam, bardziej z ciekawości.
 
reklama
Hejka,Jestem w 6/ 7 tyg ciąży i od paru dni mam krwawienie w ciąży.
Raz jest czekoladowe raz kawa z mlekiem a dzisiaj bardzo mały skrzep z krwią i śluzem.
Co to może być bo trochę się obawiam?
Możliwe że macica się rozciąga i to z tego ?
Krwawienie w ciąży to nic dobrego. Powinnas jak najszybciej udac się do lekarza .
 
Jedziecie do szpitala?

Kurcze, weź faceta, taksówkę i jedźcie. Rozumiem, że jego rodzice też nie wiedzą? Znowu nasuwa mi się pytanie, jak chciałaś tą ciążę kontrolować.

Czemu nie poczekaliścke do Twojek 18tki, skoro to planowana ciąża? Bez wyrzutu pytam, bardziej z ciekawości.
Jego rodzice wiedzą.

Nie wiem czemu nie poczekaliśmy
 
Glupoty gadasz, ja 1 wizytę u ginekologa mialam w wieku 17 lat, po srodki anty i nie potrzebowalam do tego mamy.

"Opiekun nie musi być w gabinecie podczas wizyty – wystarczy, że przyjdzie i wyrazi zgodę na badanie oraz ewentualne wdrożenie leczenia. Jeśli chodzi o pacjentów do 16. roku życia to lekarz musi uzyskać zgodę na badanie i leczenie od rodzica lub opiekuna"

DO 16 rż.
Ja pierwszą wizytę miałam w wieku 19 lat i NIE WYPISAŁ MI ŚRODKÓW ANTY BO KAZAŁ WRÓCIĆ Z MATKĄ 🙃
 
Jego rodzice wiedzą.

Nie wiem czemu nie poczekaliśmy
No to zadzwoń do niego i jedźcie z jego rodzicami do szpitala na IP. Albo niech oni przyjadą i zapakują do auta Ciebie i Twoją mamę i jedźcie wszyscy. W tym momencie ważne jest to, żebyś Ty pojawiła się na IP jak najszybciej.
 
A ja uważam, patrząc na Twoje wątki od początku listopada że masz mniej niż 17 lat i jesteś mega nieodpowiedzialna, nie mówiąc o ewentualnej ciąży rodzicom/nie reagując na krwawienie od razu.
 
reklama
Wątek sprzed 6 dni - jestem w 7 tygodniu ciąży czy mogę farbować włosy, wczorajszy post - jestem w 6tyg i plamię, to w którym końcu tygodniu jesteś?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry