reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oliwka bardzo mądrze, że powiedziałaś o ciąży rodzicom. Bez względu na wszystko oni będą dla Ciebie wsparciem w tych trudnych chwilach.

Dziewczyna nie cofnie czasu, potrzebuje wsparcia i pomocy... Nie nam oceniać jak i dlaczego. Słowami można kogoś bardzo skrzywdzić. Trzymam kciuki żeby dzidziuś był zdrowy, a Ty ze wsparciem bliskich z pewnością sobie poradzisz.
Dziękuję za slowa wsparcia ❤️❤️, mam nadzieje że dam rade
 
reklama
myśle, ze musi to przetrawić. Jesteś już krok dalej, bo mama wie. Jak ochłonie porozmawiaj z nią, ze plamisz i trzeba to sprawdzić.
Daj znać jutro jak sytuacja.
Nie wiem czy dałam znać ale jestem obecnie w szpitalu , porobili badania i jest wszystko ok i podali leki .
A ciąża jest zagrożona niestety
 
myśle, ze musi to przetrawić. Jesteś już krok dalej, bo mama wie. Jak ochłonie porozmawiaj z nią, ze plamisz i trzeba to sprawdzić.
Daj znać jutro jak sytuacja.
Mama była w szoku dlatego se poszła by przetrawić to.
Chwilę później przyszła z tatem i wytłumaczyła że nie mądrze to zrobiliśmy ale mimo tego postaraja się nam pomóc i jak będzie się cos działo to bym przyszka to zawiezie na szpital.
 
reklama
Lekarz powiedziała bym normalnie wykonywała obowiązki ale żeby były dużo lżejsze niż do tej pory. I jak mogę to bym leżała najwiecej ile tylko sie da .
Z mojego doświadczenia. Każde krwawienie czy plamienie w ciąży skutkuje wpisem „poronienie zagrażające”. Leżenie nie podtrzymuje ciąży. Nie ma leków zatrzymujących poronienie. Jeśli nie masz niedoboru progesteronu, chorób immunologicznych, hematologicznych to nie ma żadnych leków „na ratowanie ciąży”.
Czy usg wykazało fizjologicznie zdrowa ciąże ?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry