reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

Gratuluje naszej pieknej Lileczce wspaniałego postepu:-):-):-)
A mnie ostatnio Konrad zaskoczył, zabraliśmy dzieciaki do domu zabaw z pileczkami itp. bylo tam kilka schodkow. jeszcze miesiąc temu Konrad na schodkach na działce wchodzil na czworakach w gore a w dol schodził tylem. a teraz wszedł po schodach trzymając sie poreczy i malo tego w ten sam sposób zszedł:szok: i poszlo mu to tak lekko jakby co dzien chodzil po schodach:-D a oto udokumentowane zdjecia tego wyczynu:
 

Załączniki

  • DSC02911.JPG
    DSC02911.JPG
    61,8 KB · Wyświetleń: 10
  • DSC02944.JPG
    DSC02944.JPG
    59,5 KB · Wyświetleń: 10
  • DSC02946.JPG
    DSC02946.JPG
    69,9 KB · Wyświetleń: 10
  • DSC02947.JPG
    DSC02947.JPG
    72,7 KB · Wyświetleń: 10
reklama
nasz maluszek juz od ponad miesiące chodzi a raczej juz biega,wszedzie wlezie,a jak się wykłóca;):-)naszladuje braciszka i pewno szybciej zacznie gadolic bo jakos straysz sie niegarnie do mowy;)a co do chodzenia to niejest okreslone ze w tym wieku dzieciczki musza chodzi,wszytsko przyjdzie z czasem,
 
Brawa dla Konrada:-):-)Jestem pod wrazeniem:-)Karolek mówi też już "si" "cici" "gdzie" "nie" tak" "dać" "cycy" "cześć" "ihahaha" "miau" "tata" "mama" i nie pamiętam co jeszcze bo żpi i nie gada:-)
 
Patija gratulacje dla Konradka. pewnie serce Ci rosło jak patrzyłaś jak Twój Maluch wchodzi po schodach...
 
Anii - gratulacje! To teraz szykuj się na biegi przełajowe za Lilcią ;-)

Konradek - bomba :szok: Jaki sprytny chłopak!

m@l@ - zdolny ten twój maluszek. To prawda, każde dziecko ma swoje tempo.

Lolek to w ogóle bez komentarza ;-) Jak go widzę to ciągle nie mogę uwierzyć, że on ma dopiero roczek :tak:
 
same zdolniachy z maluszkow listopadowych:tak:
gratki dla lilci konradka kuby i malucha m@l@:-):tak:
moje sebus biega juz dosc sprawnie i teraz ma wiekszy dostep wszedzie upilnowac sie go nie da lobuziaka:-)
 
reklama
moja Lila chyba uczy się bronić. dziś zbiła swojego kolegę...hmmm...teraz mogę ją wypuścić do dzieci...:-D
przy okazji gratuluję Kubusiowi Meguska, chodzenie to nie lada wyczyn:tak:, nam jeszcze daleko...
Bodzinko nie dziwne że Karol już zaczyna gadać, podobno rozwój ruchowy idzie w parze z rozwojem mowy /mój mąż to gdzieś wyczytał:-):-D/
 
Do góry