reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

reklama
Cynamonka to świetny pomocnik Ci rośnie.Prosze o przepis:-):-)
Aniii nie przejmuj się mój Karollo bardziej przypomina Lile,choć czasem mile mnie zaskoczy i cóś podniesie, ale rzadko:tak:
Dorotak super:-)Ale prezent na roczek, niedługo bedzie biegać:-):tak:
Agnes nie przejmuj się kochana, moż Juleczka Cię zaskoczy i pójdzie szybciej niż myślisz???:tak:Tule mocno, mocno:-D
 
Bodzinka, cieszę sie bardzo :tak:

Agnes przyjdzie na to pora i Julcia będzie biegać, ja też długo czekałam niczym Wikuś zaczął chodzić,
poprostu większość listopadowych dzieciaczków tu jest tak uzdolnione że idą jak burza :-) i tylko się z tego cieszyć możemy :tak::tak:
 
Moja spryciula zaczyna rozwijac umysł:-) Wczoraj zabrała mi komórkę i chodziła naciskała guziczki, a potem przykladala do ucha i mówiła alo baba!:tak:
A do tego jest o mnie okropnie zazdrosna! Wystarczy że mężo lub synio się do mnie przytulą to mała z okropnym wrzaskiem biegnie i odpycha ich! Uspokaja się jak ją wezmę:sorry2: I potem głaskanie nianiu nianiu i mega mokre buziole:-D
 
Sikoreczka z Twojego suwaczka wynika że Adrianek ma dziś urodzinki, nie wiem czy mogę się nim sugerować, bo u mnie nadal jest roczek Oli, ale zmienię, obiecuje
Ale nawet jeśli nie to i tak
wszystkiego najlepszego dla Adrianka, niech rośnie na dużego i zdrowego chopa, żeby mam była dumna a siostra miała oparcie w starszym bracie
buziaczki urodzinowe
:-):-):-)​
 
Sara boi sie chodzic po sniegu- stoi jak zachipnotyzowana i krzyczy.....dziwne zjawisko- bo ona nie chodzi tzn biega tylko jak spi...
Agnes spokojnie spokojnie- Julcia bedzie chodzic- wazne by raczkowała duzo- cwiczy wówczas nie tylko stawy biodrowe i miesnie miednicy ale i mózg pracuje przy skrzyznym raczkowaniu bodzcuja sie drogi i potem dziecko inteligentne ze hoho- wiec wytrwałosi i Wy sie doczekacie:tak::-)jak Jula poczuje z ema na tyle mocne miesnie, i zmysł równowagi to pojdzie;-)
 
reklama
Do góry