reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

No to fajnie, tylko patrzeć jak mi będzie pyskował a ja będe tęsknić do czsów kiedy tylko leżał i gaworzył:rofl2::rofl2:
Magusku gratulacje dla Kuby.
Aniii brawo dla Lilki:-):-)A co nie da sobie w kasze dmuchać:-):-)Tylko tak dalej;-)
 
reklama
Aniu, nie gadaj - Lila potrafi się już bronić ?? No to będzie hardkor jak się spotkają z Oliwką, bo ona jeszcze gorsza niż jak się ostatnio widzieliśmy :sorry2:.Oby tylko krew się nie lała ;-)
No i w ogóle wielkie gratki dla wszystkich maluchów :tak:
 
Gratulasy dla Lilci, Julci, Konradka, dzidzi m@łej, Kuby, o Lolku nie wspominając ;-). Trochę mnie tu nie było, a tu jakby przeciąg przeszedł - same zmiany :shocked2:
 
Gratulujemy wszystkim maluchom nowych umiejętności:tak:ja na kaskadera typuje Karolka i Konradka:-Dsuper chłopaki:-D nasza Zuzana nauczyła sie mówic po swojemu dziękuje i teraz dziekuje za wszystko:-D:-)poza tym robi sobie nunu palcem, otwiera szuflade ja mówie Zuzia a ona robi sobie nunu:-)ale i tak najlepiej wychodzi jej sprzatanie łapie mopy, szczotki, szufelki i ostro sprzata bede miala pozytek:-D
 
Kuba wszystko sprząta, wyciera stół bez przerwy. Wczoraj postawiłam na ławie jogurt i poszłam do kuchni po łyżeczkę. Wróciłam jogurtu nie ma. Znalazłam za chwilę w szafce. Kubulek schował....
 
Cynamonka no dobre....powiedzcie mi dziewczyny jak wychować takiego pomocnika...?bo Lilka owszem.....może pomóc sprzątać ale tylko w momencie jak robię to z nią...ale i tak po chwili wyjmuje wszystko na nowo...mało tego...jak rozwali zabawki i pójdzie zając się czymś innym a ja zaczynam ogarniać jej klamoty to ona wraca i z wrzaskiem na mnie:dry:...mam nie ruszać i koniec.
 
reklama
Gratulasy dla Lilci, Julci, Konradka, dzidzi m@łej, Kuby, o Lolku nie wspominając ;-). Trochę mnie tu nie było, a tu jakby przeciąg przeszedł - same zmiany :shocked2:
podpisuję się pod tym :-)

Jak już wspominałam Ola dzień przed roczkiem zrobiła do mnie kilka kroczków :tak::tak:. Zaczyna chodzenie mój szkrab, jak ją wołam to zrobi 4,5 kroczków ale z obawą, czasem sama puszcza się żeby do czegoś dostać i robi 2, 3 :-)
 
Do góry