reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

Ewa wielkie, wielkie gratulacje:-):-)Nie ma nic piękniejszego niż "mama" w ustach dzieciaczka.Ja jeszcze nie moge uwierzyć,że Lolo tez już woła mama a nie tylko tata:-)
 
reklama
Moja Julka tez kocha piloty od telewizora.Najgorsze jest to ze nauczyla sie otwierac klapki i wyciaga baterie:baffled: Telefon tez przyklada do ucha. Jak ja pytam jak robi kotek ona odpowiada mniaaam:-D Tego nauczyla sie od krzeselka uczydelka;-)I tez ostatnio nas terroryzuje.Wszystko wymusza krzykiem i piskiem.Ze mna jej łatwo nie idzie ale na mojego m bardzo to dziala:dry:Poza tym gdy jej cos spiewam wieczorkiem albo nuce to ona razem ze mna mowi na na na:blink:
 
Ja byłam u mojego chrześniaka,rówieśnika Madzi. Mały się wywrócił i zaczął płakac to go podniosłam i przytuliłam, jak się uspokoił postawiłam na ziemi. I w tym momencie nadbiegła moja zazdrośnica, popchnęła kuzyna tak że wylądował znów na pupie, przytuliła się do mnie i klepała mnie po plecach patrząc na Nataniela i mówiąc mama mama:sorry2: Z jednej strony to słodkie, ale z drugiej to mam nadzieję że nie będzie tak załatwiac spraw w piaskownicy z innymi dziecmi:dry:
 
No tak....Madzia to niezły numerek;-);-)Co powiecie na zachowanie mojego łobuza???Przyszła sąsiadka z 14 miesięcznym synkeim,no i on zadowolony od razu do Karolowej kopry siadł i się cieszy amój syn podszedł i go zwalił:baffled::baffled::baffled:Strach dzieci wpuścic:cool2:
 
Ależ zazdrośniki małe :-D Naprawdę żałuję, że nie mam nikogo znajomego z dzieckiem w wieku małej. Hania tak bardzo lubi dzieciaczki :tak:

A teraz kilka nowych umiejętności mojej małej:
- umie robić wstyd - wstyd (uderza łapką w wierzch drugiej - super to wygląda)
- jak powiem, że coś jest be albo fuj to parska ślinką na kilometr :baffled:
- umie znaleźć w całej książeczce to o co ją zapytam - np gdzie jest dzidzi - Hania wertuje książeczkę dopóki nie znajdzie i pokazuje paluszkiem
- nauczyła się pić z niekapka - niewielkie ilości, po parę łyczków ale zawsze coś ;-)
- kiedy nie podoba jej się oglądany program pokazuje paluchem na pilota i na tv, żeby przełączyć
- może o tym już pisałąm ale umie udawać kaszelek na hasło "jak dziadek kaszle" :laugh2: Przydaje się u lekarza ;-)
 
reklama
Do góry