reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Gratki postępów
u nas doszedł nocniczek od wczoraj, no i od tygodnia zaawa w chowanego i ganianego, najlepiej wkoło mebli
 
reklama
Mirabelka - ja na razie tylko rano, bo wtedy faktycznie sika i robi kupke.. w ciągu dnia mama sadzała Szymka pare razy, ale bez skutku :-(
 
MIRABELKA ja sie tez wlasnie ciesze ze Oliwka od niedawna raczkuje :-)
Z tym nocnikiem to chyba musze rano spobowac :-)
LILUNIA najbardziej to zazdroszcze PRZESPANEJ NOCKI :-)
 
A mój smerfik nauczył sie dawać w końcu CAŁUSKA!!! bo wcześniej to był plaskach i śmiech:-D:-D:-D
Wczoraj jak wróciłam ze sklepu przyleciała Laura i dała buziaka a on za nia też nastawił pyszczka ale to było słodkie:rofl2::rofl2: I teraz jak mówie daj buziaczka to daje:rofl2:
 
Ja to żatko tu zaglądam w skrucie napisze co Jagna umie: raczkować:) w końcu:) wstawać na nużki chodzić jak trzyma sie mebli, mówić kaka,baba dada,mama tata,oli,pala,ba (bach),kici,cyce,kaka, jak pytam jak krowa robi to mówi łuu:)zrobi cześć, da buzi, jak powiem daj jak coś je to daje albo swojego cycka jak powiemy daj mamusi,robi kosi kosi, papa sama jak gdzies idziemy albo przyjde po nią, jak gra muzyka to robi tany tany kołysze sie a najbardziej lubi w domu jak mamy taką kake tańcząco i żabe to ona od rana do wieczora u nas chodzi a ona ciągle tany tany a ja mam już dosyć tych odgłosów,myśle że rozumie już nunu nie wolno bo zaczyna wtedy gadać albo sie złości strasznie.Pewnie o czymś zapomniałam to tak w skrucie.
 
Acha najpiękniejsze jest że ona na prawie każdą maskotke mówi lala i ja na początku pytałam się jej a jak kochasz lale to ona yyy i ją przytulała i tak mocno yy robiła a teraz sama bieże maskotki i z każdą tak robi a w to przytulanie kochanie wkłada mnóstwo wysiłku:)
 
A nam wreszcie PIERWSZY ZĄBEK sie wyżyna!! :rofl:Jupi jupi jupi bo już myślałam że urodzinowego torcika trzeba będzie rozdrabniać hehheheheh :-D
 
Acha najpiękniejsze jest że ona na prawie każdą maskotke mówi lala i ja na początku pytałam się jej a jak kochasz lale to ona yyy i ją przytulała i tak mocno yy robiła a teraz sama bieże maskotki i z każdą tak robi a w to przytulanie kochanie wkłada mnóstwo wysiłku:)

no to tak jak Wera a to takie slodkie jak taki maluszek bierze jakas zabawke i tak sie rozczula hehe same sa takie do tulenia
 
reklama
Tazia u nas chyba tak będzie trzeba :eek: Górne jedynki i dwójki są napuchnięte na maksa, a dolne jedynki lada moment, ale to już tak ze trzy tygodnie :no:
Wesolutka ale Jagna rozgadana :rofl2: u nas Bartek załatwia wszystkie sprawy przez "mama" i "tata" modulując na różne kombinacje, a ty się człowieku domyśl o co kaman :rofl2:
 
Do góry