reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
Czarna nawet nie wyobrazam sobie co to bylaby za radosc:tak:Jeszcze nie dawno strasznie chcialam zeby zdazyla przed urodzinami, ale teraz sobie mowie ze to bez sensu, kilka tygodni w ta czy ta.Jakos wytrzymam.Tobie to dobrze jakies "szybkie"te twoje dzieciaczki.A powiedz mi Sami tak sam zaczal chodzic czy jakos go zachcaliscie, tzn. czy duzo prowadziliscie go za raczki itd.?
ppatqa dzieki:)
Ja tez pamietam ten filmik, ale sie wtedy usmialam:)
 
Agniesia na drugie pojdzie na pewno :)
moj dzisiaj poszedl znowu przez pokoj ale potem znowu nie chcial.ja go trzymam tak lekko pod pachami i go dzisiaj puscilam i poszedl sam i nawet nie zauwazyl ze go nie trzymam.ale potem nie chcial juz.
 
Asiu gratulacje dla Rafałka:tak:
Nasza wczoraj za rączki szła na podwórku za Karoliną a do tej pory jak ją łapałam za rączki to siadała zaraz na pupę więc teraz i u nas jakiś postęp jest:tak:
 
Gratki dla pażdzioszków!

U nas są ładne kroczki jak stoi i ja mówię choć do mamusi to idzie 2 lub 3 kroczki.
Ale bardzo ładnie chodzi za jedną rączkę!:-)
No i robi brawo, pokazuje 'ile masz klopotów' mówi jak robi gąska? i on 'gę gę':laugh2::rofl2:
 
oj pamiętam jak ył filmik z Lalą mówiącą
o ja jak milutko:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Czarna nawet nie wyobrazam sobie co to bylaby za radosc:tak:Jeszcze nie dawno strasznie chcialam zeby zdazyla przed urodzinami, ale teraz sobie mowie ze to bez sensu, kilka tygodni w ta czy ta.Jakos wytrzymam.Tobie to dobrze jakies "szybkie"te twoje dzieciaczki.A powiedz mi Sami tak sam zaczal chodzic czy jakos go zachcaliscie, tzn. czy duzo prowadziliscie go za raczki itd.?
ppatqa dzieki:)
Ja tez pamietam ten filmik, ale sie wtedy usmialam:)
Agniesia mały w sumie sam zaczął najpierw łazić przy meblach, a każda próba postawienia go itp konczyła sie siadaniem . Ale jak jednego razu nagle sam przyszedł do mnie (pisałam o tym tutaj) zaczelismy go lekko stymulowac. Jak widziałam ze stoi gdzies kucałam w jakies tam odległosci i zachecałam by przyszedł itd:rofl2::rofl2:
Agniesia na drugie pojdzie na pewno :)
moj dzisiaj poszedl znowu przez pokoj ale potem znowu nie chcial.ja go trzymam tak lekko pod pachami i go dzisiaj puscilam i poszedl sam i nawet nie zauwazyl ze go nie trzymam.ale potem nie chcial juz.
eee PIĘKNIE!!!!!!!!!!!
Asiu gratulacje dla Rafałka:tak:
Nasza wczoraj za rączki szła na podwórku za Karoliną a do tej pory jak ją łapałam za rączki to siadała zaraz na pupę więc teraz i u nas jakiś postęp jest:tak:
no no no rozkręca nam się Lenka:rofl2:
Gratki dla pażdzioszków!

U nas są ładne kroczki jak stoi i ja mówię choć do mamusi to idzie 2 lub 3 kroczki.
Ale bardzo ładnie chodzi za jedną rączkę!:-)
No i robi brawo, pokazuje 'ile masz klopotów' mówi jak robi gąska? i on 'gę gę':laugh2::rofl2:

Mój tak własnie zaczynał:tak::tak::tak: BRAWO
 
Agniesia na drugie pojdzie na pewno :)
moj dzisiaj poszedl znowu przez pokoj ale potem znowu nie chcial.ja go trzymam tak lekko pod pachami i go dzisiaj puscilam i poszedl sam i nawet nie zauwazyl ze go nie trzymam.ale potem nie chcial juz.
Dobry spsob Chyba tez tak zaczne robic :tak:
Asiu gratulacje dla Rafałka:tak:
Nasza wczoraj za rączki szła na podwórku za Karoliną a do tej pory jak ją łapałam za rączki to siadała zaraz na pupę więc teraz i u nas jakiś postęp jest:tak:
Brawo U nas jeszcze do niedawna jak sie bralo Oliwke za jedna raczke to siadala a teraz za jedna juz idzie :tak:
Gratki dla pażdzioszków!

U nas są ładne kroczki jak stoi i ja mówię choć do mamusi to idzie 2 lub 3 kroczki.
Ale bardzo ładnie chodzi za jedną rączkę!:-)
No i robi brawo, pokazuje 'ile masz klopotów' mówi jak robi gąska? i on 'gę gę':laugh2::rofl2:
BRAWO :tak:
Gratulacje postepow dla wszystkich maluchow.Jestesmy swietnym przykladem ze kazde dziecko jest inne.
Moja mala nie "poszla na roczek"ale trudno.Nauczyla sie za to stac bez trzymania niczego wiec mysle ze to juz niedlugo....
No tez mi sie wydaje to pojdzie lada moment :tak:
U mnie wczoraj Oliwce udalo sie kilka sekund postac samej bo wziela cos w jedna raczke pozniej w druga i myslala zee sie czegos trzyma i tak stala chwile ssama z ta rzecza w raczkach :-D
 
reklama
A ja musze się pochwalic :-) Mój łobuziak dzisiaj coraz odwazniej robi kroczki i juz sam się puszcza i biegnie kilka kroczków do czegos co sie moze złapac :-) Narazie nie duze odległosci ale fajnie to mu idzie :-)
 
Do góry