reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
mój kochany pomaga mamusi i lata ze ścierką i sciera kurze, a na dworze podlewa kwiaty wężem lub konewką:-), koniom wode leje,pomicnik mały
 
U nas jeździ, ale do tyłu.

No i ćwiczymy raczki!!!!
Wczoraj już przez cały pokój przemaszerwała.
A jaka dumna!
Co chwilę się zatrzymyje, siada i każe bić brawo :tak:
i to jest piękne u nas też każdy postęp nagradzany jest oklaskami:tak::tak: a jaka zachęta na poźniej:tak:

mój kochany pomaga mamusi i lata ze ścierką i sciera kurze, a na dworze podlewa kwiaty wężem lub konewką:-), koniom wode leje,pomicnik mały

jak nic rośnie nam tu prawdziwy Farmer i do tego pewnie zaklinacz koni:-D
 
Alicja dziś po raz pierwszy się puściła zrobiła co prawda parę kroczków ale za to chyba załapała że może chodzić bo później próbowała ciągle to powtórzyć. Nie zrobi co prawda więcej niż 3 kroczki na raz ale to już coś. A ja fruwam z radości. A już traciłam nadzieję że "przejdzie roczek":-)
 
reklama
Więc i ja śpieszę się pochwalić - Sebcio już ma pierwsze kroczki za sobą.
A jak to śmiesznie wygląda - jeszcze niepewnie a już na dwóch :-D

Alicja dziś po raz pierwszy się puściła zrobiła co prawda parę kroczków ale za to chyba załapała że może chodzić bo później próbowała ciągle to powtórzyć. Nie zrobi co prawda więcej niż 3 kroczki na raz ale to już coś. A ja fruwam z radości. A już traciłam nadzieję że "przejdzie roczek":-)
BRAWO NORMALNIE to jest tak cudowny widok że aż serducho się raduje:tak:
O jak słodko...kiedy ja sie doczekam:sorry:?

doczekasz sie doczekasz:tak:
 
Do góry