reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

reklama
Moli no i udało się!:-D Zuch Miki!

Magdziunia moja mama na to mówi "więź cycka" :-) Ale Sebuś też się przekona do innych smakołyków, hihi:tak:
 
Ja też muszę czasem wypraszać męża z pokoju bo młody patrzy się na niego a mąż go zaczepia no i tyle z jedzenia.

A gadanie to na porządku dziennym ale najlepiej przy cysiu.


Chciałam do niego coś powiedzieć i wyrwało mi się z gardła beknięcie :zawstydzona/y: a młody wpadł w taki śmiech, że normalnie o cycoleniu później nie było mowy :baffled:
Musiało to super wyglądać:-D
my też jak się karmimy to nie ma prawa nam nikt przeszkodzić, nawet jak telefon zadzwoni choć tylko sama wibracja zabuczy to już jakby dzwonek alarmowy zadzwonił, jedzenie stop;-)

Moli- gratulacje dla Mikołaja
 
Nie wiem czy mogę to zaliczyć do postępó czy raczej do porażek ale jak trzymałam dziś małego na rekach to bił mnie po twarzy z otwartej. A jak sie przy tym cieszył:szok: Już mu zapowiedziałam że jak ojciec z pracy wróci to sie poskarże i będzie miał kare:-D:-D
 
Maksiu natychmiast przeprosić mamusię ;-)

A ciągnie Ciebie za włosy, bo mnie Sebcio strasznie - tylko się pochylę nad nim aby połaskotać po brzuszku czy pruciory mu porobić a on cap i trzyma mocno i ciągnie do siebie.
 
MOLI gratki dla Mikiego

U nas tez jest tak z tym jedzeniem Jak pije mleko to tez nie moze jej nic innego zaciekawic A jak je z lyzeczki to glowke ma skierowana w strone drzwi i patrzy czy tam sie cos nie dzieje A ja ja tak tym bokiem karmie Jak sie do niej mowi podczas lyzeczki to ona zapomina buzia ruszac heheheh
 
reklama
Dziś Bartuś odkrył uroki wody:-)
M posadził go w wanience a mały tak ruszał rączkami że chlapał i badzo się mu to podobało. Później jak M położył Bartka na brzuszku w wanience to strasznie chlapał a im więcej wody leciało do góry tym bardziej się cieszył:-D:-D:-D
Marszczył brwi i mrużył oczy ale dalej chlapał.
To tak przed basenem, mam nadzieje że na większej wodzie tak samo mu się spodoba:tak::-)
 
Do góry