reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Oj u nas ciągnięcie za włosy fajna zabawa, jak mama nie zdąży się podnieść. To jest takie polowanie.

Gratki dla Bartka - mój oblizuje swoje ręce - patrzy na mnie chlup łapką w wodę i do buzi :-)

No to Maksiu mały wędrowiec - Bartek wczoraj się obrócił na brzuch i obudził. M wszedł do niego i się zdziwił, chociaż Bartek chyba bardziej :-)
 
reklama
Mam pytanie. Juz kiedys wam pisałam że mój Maksio uwielbia spać na boku albo jedny albo drugim. Ale od dwóch dni chce spać na brzuchu. I mam problem bo strasznie sie boje że sie udusi. Budze sie w nocy i staram sie go przekręcać ale on wtedy marudzi. CZasem też sam sie budzi bo jak śpi na brzuchu to nie potrafi potem sie odwróciś na plecy. Dziś chodze nieprzytomna bo nie mogłam spac tylko co pół godziny wstawałam żeby tylko zobaczyć w jakiej pozycji śpi mały. I już nie wiem czy moge mu pozwolić spać w tej pozycji. Co o tym myslicie:-(
Przepraszam ale dopiero teraz sie zorientowałam ze powinnam to napisać na inny wątku al nie chce mi sie już tego przepisywać.
 
Ostatnia edycja:
Mamo Maksa ja mysle ze on jest juz na tyle duzy ze sie nie udusi, ze glowe sobie odwroci chociazby.zreszta Hanula Kaki chyba od poczatku na brzuszku spi:tak:
a u nas dzisiaj wesolo.W dzisiaj malego jak siedzial zlapal za rece a ten skubaniec wyprostowal nogi i wstal:szok::-Dszok po prostu.i tak za kazdym razem.teraz boje sie go lapac za rece bo sie podciaga tak ze hoho:baffled:ale jaki zdziwiony i zadowolony byl hihi
 
Asiu to pięknie Rafałek się dźwiga do stania.

Mamo Maksa nie udusi się - główkę będzie miał na boku albo jednym albo drugim.
Ale rozumiem, że chodzisz i zerkasz.
Mojej psiapsióły syncio uwielbia spać na brzuszku i to od samego początku tak śpi.
 
Spanie na brzuszku jest wskazywane jako jedna z przyczyn SIDS
(śmierci łóżeczkowej).
Zaleca się nie układać tak do snu niemowląt.
Ja bym się bała...
 
reklama
Spanie na brzuszku jest wskazywane jako jedna z przyczyn SIDS
(śmierci łóżeczkowej).
Zaleca się nie układać tak do snu niemowląt.
Ja bym się bała...
Właśnie wiem. Z tym że czytałam że dzieci które juz potrafią zmieniać pozycję w czasie snu są znacznie mniej narażone na wystąpienie nagłej śmierci łóżeczkowej. Że niby okres największego zagrożenia już minął. Ale jednak mimo wszystko nie uspokaja mnie to.:baffled:
 
Do góry