reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Moli - mam pytanko... wspomniałas o odpowiednim noszeniu dziecka...ale mogłabyś trochę przybliżyć temat?? Szymek uwieeeeelbia jak sie go nosi w pionie - opiera się rączkami na ramieniu i ogląda "świat".. tylko nie wiem czy może tak być długo???? nie uznaje w zasadzie żadnej innej pozycji na rękach..jescze ewentualnie tylem do mnie (też w pionie) lub samolocik....

tu sa pozycje najlepsze do noszenia - takie same pokazała nam nasza rehabilitantka
Jak nosić niemowlę
 
reklama
dzięki dziewczyny za te poradniki !! !! Te pozycje znam, gdyż mam książkę z płytą Pawła Zawitkowskiego, ale prawde powiedziawszy troszeczkę zraziłam się do tych sposobów podnoszenia, gdyż testowałam je w pierwszym miesiącu zycia Szymka... ale muszę do tego wrócić, gdyż teraz pewnie Szymek nie będzie tak oponował :-) Książka i płytka ogólnie bardzo fajne!! Kąpiel wg jego propozycji sprawdza się idealnie:-) Szymek uwielbia:-)

Jego ulubiona pozycja to "na piersi", "na ramieniu", ale także "w locie" i "jak w fotelu"..natomiast "na tacy" i "fasolki" baaaaaaaardzo nioestety nie lubi :-( ale będę próbowała go przyzwyczajać ...
 
My najczęściej nosimy jak w fotelu i tą pozycję pomieszaną z fasolką :-) czyli w pionie ale na prawym lub lewym boku
 
dzięki dziewczyny za te poradniki !! !! Te pozycje znam, gdyż mam książkę z płytą Pawła Zawitkowskiego, ale prawde powiedziawszy troszeczkę zraziłam się do tych sposobów podnoszenia, gdyż testowałam je w pierwszym miesiącu zycia Szymka... ale muszę do tego wrócić, gdyż teraz pewnie Szymek nie będzie tak oponował :-) Książka i płytka ogólnie bardzo fajne!! Kąpiel wg jego propozycji sprawdza się idealnie:-) Szymek uwielbia:-)

.
Też mamy książkę. Ciekawie pisze o 'prostych' sprawach, które często wydają się bardzo trudne:tak:
I te zdjęcia też trochę pomagają.

A stronka fajna:tak:
 
reklama
Szybko strasznie robią postępy te nasze maluszki.

Sebcio od wczoraj leżąc na pleckach unosi główkę wraz z barkami - tak jakby chciał już usiąść.
 
Do góry