reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Dorota takie miłe niespodzianki, to miód na serce matki :-)
Ania super z tym nocnikiem. My jeszcze Bartka nie sadzaliśmy. On jak widzi nocnik Martyny, to wsadza do niego łapki albo włazi nogą :baffled:
 
reklama
Oliwka dzis pod nasza namowa zrobila pierwsze kroczki :-)
Jak ja zachecamy do chodzenia to jak sie puszcza to robi kilka kroczkow Raz lepiej jej to wychodzi a raz gorzej ALE MAMA UWAZA ZE TO SA WLASNIE PIERWSZE KROCZKI :-)
ALE SIE CIESZE :-) :-)
pięknie
Gratki dla Oli !!!!!!!!!!!!
nasza stoi pewnie ale ja ma dac kroczka to sie boi ale mysle ze kwestia 2-3 dni
aż się zdziwisz jak na dniach przyczłapie do Ciebie:-p:-p
I u nas pierwsze próby chodzenia zakończone sukcesem :tak: Dziś zrobił dwa razy 4 kroki, ale jak M chciał nagrać, to już siadał na pupę i chichrał się w głos - chyba myślał, że to taka zabawa :baffled:
Ale fajnie, bo po drugiej próbie poleciał do przodu i wystawił rączki, a ja już widziała jak buzią zaryję w podłogę :sorry2:
super super!!!!!
DZIEKI DZIEWCZYNY :-)Caly czas zachecamy Oliwke do hodzenia ale boi sie jeszcze no ale probuje :-)
Porobilismy zdjecia jak mi sie uda to wkleje tylko z tym moim netem :-(
MINISIA pewnie masz racje :-)
KASIU GRATKI DLA BARTUSIA

Wiec u nas byla wczoraj jakas szczesliwa niedziela :-)
Najpierw ta noc pierwsza i ponad 6 godzin niejedzenia :-)
Pozniej te kroczki Popoludniu jeszcze lepiej jej to szlo Tylko ze ona jak sie juz zmeczy to jej to gorzej wychodzi hihih :-)
Pozniej zjadla pierwszy raz 1,5 kluski Miesko buraczki i marcheweczke na obiadek :-) Normalnie dumna z niej bylam
Od soboty zaczela trzymac sama butle A pisalam wam jaka to jest krolowa do butelki Teraz juz sama sobie siedzi i pije i nawet umie sobie przechylic jak ma malo picie TTylko z niekapka nie chce pic No ale dobrze ze z butelki chce :-)
Pozniej ta dzisiejsza noc czyli 10 godzin w nocy bez MLEKA :-)
No i rano dalam jej flache i sama pila :-)

JEJKU ALE JESTEM Z NIEJ DUMNA
no widzisz a tak psioczyłąś na Oli!!! Tylko niezmuszaj jej!!!! Jak widzisz ze stoi gdzies to ją zachęcej ale sama niezmuszaj bo się zrazi!!!!
No No no...tyke postępów Oliwka zrobiła!! Gratulacje!!

Dla wszystkich paździoszków gratulacje !!!!

U nas ostatnio postępów mało... raczej ćwiczenie chodzenia przy meblach, czasem się puści, ale leci od razu :-) Za to udało mu się wypić soczek z wodą z kubeczka!! sam ładnie pił, prawie nic nie rozlał..oczywiście najpierw musiał obie łapy wsadzić do soku, potem trochę podmuchać do środka robiąc "brrrrr", a w końcu wypił :-)

No i.... 90% kup ląduje w nocniku!! !! prawie wszystkie :-) dziwne, bo Szymek w ogóle nie sygnalizuje, sadzamy go z reguły o tych samych porach i robi... ale ostatnio nie posadziliśmy go tak jak zawsze tylko 2h później i zrobił też....

Bomba!!!! Mojego nocnik parzy :sorry2::cool:

U nas są nowe słowa go go go (gol) rzuca piłka lub pokazuje na telewizor i woła go :-D:-D:-D oraz didi (smoczek):-p
 
Dziekuje dziewczyny :-)
ANIU gratki nocnika :-)
CZARNA Oliwke tez nocnik parzy :-(
Narazie jak ona sama gdzies stoi to jak ja wolamy to ta na czworaka Ale jak sobie stoi to my ja zachecamy aby szla z jedenj osoby do drugiej Ale jak juz ugina nozki do siadu to dajemy jej spokoj A jaka ona zadowolona jak uda sie jej przejsc kilka kroczkow I jeszcze jak widzi nasza radosc :-) to sama smieje sie w glos Ja to sie wczoraj tak cieszylam ze az mi goraco bylo hihihih
 
Czarna - super z tymi słowami!!
U nas też się pojawiło nowe "gigi" i to na...... biedronki!!!! Dostał kiedyś książeczkę z IKEI i tam pod listkiem schowana est biedronka, którą od początku uwielbiał.. teraz w każdej książeczce jak zobaczy biedronkę to się cieszy, pokazuje paluszkiem i gii gii.:-D
 
Gratki, gratki, gratki

U nas ulubione to brrr na samochód i tata na tate, i ostatni bam- bam, tam- tam, mama, baba-rzadko, cześciej dzidzi, da- daj, am na jedzenie, au na psa to chyba jego szczekanie, cmoka na konie i picie, ale inaczej i to chyba tyle
 
No no coraz to nowe postępy dzieciaczków - aż miło się czyta.

U nas już Seba potrafi przejść sam przez kuchnię albo od ławy do telewizora - ale jak się zapomni to pac na pupę ... z pupy na czworaka i do mebli a tak cyk znów na nóżki i stoi.
Przy tym jaki zadowolony jest.
 
A moje dziecię przestało się rzucac na podłoge jak jest coś nie po jej mysli...a przynajmniej nie wali głową w podłogę:rofl2:
 
reklama
Do góry