reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Martynka to na bank na roczek będzie już biegał:tak::tak::tak: Pięknie GRATKI Ale przyznaj widok niesamowity jak takie pokraki te pierwsze kroczki :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ogolnie fajny widok :-D Tylko on sie zaczyna puszczac wnajmniej oczekiwanych momentach i w koncu sobie gdzies łeb rozbije... Ale dobre jest to ze jak widzi ze leci to nie jak kłoda tylko szybko wyciaga raczki i spada na nie, albo jak traci rownowage to siada albo na klęczki leci :-) Ogolnie to mały akrobata jest, wszedzie wlezc probóje, usiasc itd :-D
 
Gratulacje wszystkich postępów tych małych i tych większych:tak:

Nasza coraz chętniej za rączki spaceruje:tak: teraz nawet już po domu i już nawet butów tak często nie zdejmuje:-D
 
a to powinnam napisac na porazkach nie postepach:-(bo moja niunia jak sie ja usadzi na nocnik drze sie jak stare gacie grochowe lzy leca i ogolnie panika na maksa :-(
 
reklama
Moze daj spokój jej z nocnikiem jakis czas az zapomni bo się jeszcze całkiem zniecheci.

Ja dzis Hanke namawiałam na pierwsze kroczki ale nic nie wyszło.
 
Do góry